نزدیک به ۵هزارخانواده مستحق در برخی ولایات کشور کمک دریافت نمودند

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۰
نزدیک به ۵هزارخانواده مستحق در برخی ولایات کشور کمک دریافت نمودند

در یک هفته گذشته برای ۴ هزار و ۹۷۷ تن فامیل های بیجاه شده و مستحق در ۱۷ ولایت کشور مساعدت صورت گرفت. این کمک هاکه از تاریخ ۱۹ الی ۲۴ دلو سال روان با همآهنگی وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان توسط موسسات بین المللی همکار در ولایت های خوست، میدان وردک، قندهار، کندز، جوزجان، هلمند، بادغیس، بلخ، فاریاب، بدخشان، کاپیسا، سرپل، لغمان، لوگر، پکتیکا و فراه صورت گرفته است شامل پول نقد، مواد غذایی و غیر غذایی، وسایل آشپزخانه و وسایل کار می باشد. همچنان برای عودت کننده گان و بیجاه شده های که در ولایت لوگر از آموزش های حرفوی فراغت حاصل نمودند وسایل کار آموزشی توزیع گردیده و همچنان یک باب مکتب در ولایت لغمان نیز افتتاح شده است.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۲۲
Background image

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان از کمیشنری عالی سازمان ملل خواست که به مهاجرین افغان در کشور ترانزیتی توجه بیشتر نماید

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان پس از اشتراک در نشست چهل سال میزبانی پاکستان از مهاجرین، روز دوشنبه 28 دلو سال روان با آقای فلیپو گرندی کمیشنر عالی ملل متحد در امور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱:۲۳
Background image

معاون رئیس جمهور و وزیر امور مهاجرین با نمایندگان مهاجرین مقیم پاکستان دیدار کرد

استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور و سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان که به منظور اشتراک در "نشست چهل سال میزبانی پاکستان از مهاجرین"، به نمایندگی از دولت افغانستان به. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۳
Background image

هیئت اعزامی دولت افغانستان به پاکستان با کمیشنر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان دیدار کرد

هیئت دولت افغانستان تحت ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان که برای اشتراک در کنفرانس «چهل سال میزبانی پناهندگان افغان در پاکستان: مشارکت جدید برای همبستگی» به. . .

بازگشت به خبر