معین پالیسی و تطبیق برنامه ها در تهران با شماری از نمایندگان مهاجرین و محصلین دیدار کرد

sadam_morr
شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۹ - ۶:۵۰

شیرعلم امله وال معین پالیسی و تطبیق برنامه های وزارت که در ترکیب یک هیئت دولتی به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده، روز سه شنبه 15 سرطان سال جاری با شماری از نمایندگان مهاجرین و محصلین مقیم آن کشور دیدار و مشکلات و پیشنهادات آنان را استماع کرد.

در ین نشست نمایندگان مهاجرین و محصلین مشکلات و درخواست هایشان را در مورد دریافت تذکره الکترونیکی عنوان داشتند که موارد همچون؛ کاهش هزینه های تذکره، طولانی بودن دریافت نوبت، عدم ارائه خدمات پس از توزیع، ایجاد سیستم اطلاع رسانی و تاخیر در تثبیت هویت را شامل می شود.

همچنین برخی از نمایندگان مهاجر خواهان ایجاد دفتر توزیع تذکره در ولایات شان شده و بیان کردند؛ از آنجایی که مسافت راه برای مهاجرین خارج از تهران بسیار زیاد است، لازم می‌دانیم به منظور کاهش مشکلات مهاجران، دفاتر توزیع تذکره در ولایات دیگر ایران نیز ایجاد شود.

متعاقباً هیئت اعزامی ضمن صحبت های همه جانبه در مورد تذکره و اقداماتی که قرار است روی دست گرفته شود، بخاطر حل مشکلات مهاجران در ایران بخصوص مسائل مربوط به توزیع تذکره وعده سپردند.

پس از ديدار با مهاجران، هیئت یادشده از دفتر اتشه امور مهاجرین در تهران دیدار و نحوه ارائه خدمات رسانی را به مهاجرین را بررسی نمودند.

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
Background image

دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر. . .

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
Background image

اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
Background image

وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر