معین مالی و اداری با رئیس عمومی اداره مهاجرت ناروی مقیم کشور دیدار کرد

sadam_morr
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۹:۵۲
_____________

ولی الله جلال، معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان روز شنبه 11 ثور سال روان با خانم آستریت اورین سیلتن رئیس عمومی اداره مهاجرت ناروی(NRC) در افغانستان در دفتر کارش ملاقات نمود.

در این دیدار که در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان صورت گرفت، طرفین روی چگونگی موثریت و به موقع رسیدن کمک های عاجل بشری برای خانواده های بیجاشده داخلی در ولایت هرات و چالش ها و مشکلات فراروی این روند بحث و تبادل نظر شد.

قرار است در سه ماه آینده روند توزیع کمک های بشری به خانواده های نیازمند بیجاشده در ولایت هرات از سوی اداره یادشده با نظارت وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان آغاز گردد.

معین مالی و اداری وزارت به شفافیت کامل دراین روند و شناسایی دقیق خانواده های نیازمند تاکید کرد.

همچنان خانم آستریت اورین سیلتن در مورد فعالیت ها و برنامه های روی دستش در سال جاری در افغانستان نیز معلومات داده و تعهد داد که این فعالیت ها در هماهنگی با وزارت امور مهاجرین انجام خواهد شد.

 

تازه ترین خبر

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۵۵
Background image

وزارت امور مهاجرین به منظور رسیدگی بهتر به بیجاشده های داخلی تفاهمنامه های همکاری را به ارزش بیش از 150 میلیون افغانی با ادارات تطبیق کننده امضا کرد

تفاهمنامه همکاری هفت پروژه که به منظور رسیدگی به بیجاشده های داخلی و برگشت کنندگان در کشور طرح شده و ارزش مجموعی آن 153 میلیون و 261 هزار و 502 افغانی می شود، میان وزارت امور مهاجرین و. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۴۰
Background image

گفتگوی معین امور پناهندگان با اتحادیه اروپا؛ در این جلسه روی پالیسی جامع مهاجرت بحث شد

در نشستی با نمایندگان اتحادیه اروپا که به روز چهار شنبه، 15 ثور سال روان خورشیدی به‌گونه مجازی صورت گرفت، وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با اشاره. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۱:۵۹
Background image

اعضای نهاد جوانان پشه یی با معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار کردند

شماری از اعضای نهاد جوانان پشیه یی روز پنجشنبه شانزدهم ثور سال روان خورشیدی در دیدار با شیر علم امله‌وال، معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، مسند وی را. . .

بازگشت به خبر