معین امور پناهندگان روی مدیریت درست پول‌های کمکی در عرصه "مهاجرت و عودت" تاکید کرد

anwari_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۴:۴۷
_____________

در نشستی با مسول بخش مهاجرت سفارت انگلستان در افغانستان، وفی الله کاکر معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین  و عودت کنندگان با ابراز قدردانی از همکاری های چندین ساله انگلستان با افغانستان بیان کرد که نیاز است تا پول های کمک شده برای مدیریت برگشت کنندگان، ادغام پایدار و شغلزایی برای آنان به گونه درست مصرف و مدیریت شود.

این نشست به روز دوشنبه، 26 عقرب سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین برگزار شده بود و آقای کاکر با تاکید بر موثریت بیشتر برنامه‌ها، از انگلستان خواست تا همکاری‌های دو جانبه‌اش را با دولت افغانستان افزایش داده و نزدیک‌تر سازد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۹:۲۹
Background image

معین امور پناهندگان با سفیر افغانستان در یونان روی وضعیت مهاجران افغان صحبت کرد

وفی الله کاکر روز چهارشنبه 5 قوس سال روان در یک تماس تصویری(ویدئو کنفرانس) با میرویس صمدی سفیر کشور در یونان روی وضعیت مهاجران افغان صحبت و گفتگو کرد.

آقای کاکر دراین گفتگو از سفارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۲۱:۴
Background image

معین امور پناهندگان به ادغام پایدار برگشت کنندگان تاکید کرد

در ملاقاتی که وفی الله کاکر معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان با خانم عظیمه رویا مسئول برنامه شورا و سرپرست دفتر هبیتات در کابل داشت، به ادغام پایدار برگشت کنندگان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۴:۱۰
Background image

نبود زیربنا در شهرک‌های مهاجرین سبب می‌شود تا برخی از بازگشت کننده‌گان به مهاجرت دوباره دست بزنند.

 نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان در ملاقاتی که با ذوهتو چال رئیس اداره آژانس انسجام و همکاری جمهوری ترکیه(تیکا TIKA) داشت بیان کرد که عدم وجود. . .

بازگشت به خبر