مسوده پلان ستراتیژیک وزارت امور مهاجرین، با نهاد های همکار شریک گردید

sadam_morr
چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۵:۱۵
--

مسوده پلان استراتیزیک 5 ساله وزارت امور مهاجرین، طی جلسه ای به تاریخ 13 میزان، با نماینده های نهاد های همکار شریک گردید.

در اغاز جلسه الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی واداری وزارت امور مهاجرین صحبت نموده گفت که برای عرضه خدمات موثر، به موقع و بهتر برای مهاجرین، پناهنده ها، عودت کننده ها و بی جا شده ها ظرف 5 سال آینده، نیاز به یک استراتیژی است ودراین مورد تاحدودی کار صورت گرفته است.

وی علاوه نمود که با در نظر داشت کار و فعالیت مشترک نهاد های ملی و بین المللی با این وزارت، خواستیم تا مسوده این سند با شما شریک و نظریات و تجربیات شما نیز در آن گنجانیده شود، تا در هنگام تطبیق، طور هماهنگ کار بتوانیم.

سپس عبدالمقیم افغان، متخصص استراتیژی و پلان، مسوده ستراتیژی را به شاملین جلسه توضیح و در اخیر از ایشان خواست که نظریات شانرا غرض غنا ی بیشتر سند مذکور شریک نمایند.

نماینده نهاد های همکار اقدام وزارت را در مورد، ارزنده خوانده ضمن ابراز دوام همکاریهای شان، یک سلسله نظریات شانرا ارایه و وعده نمودند که بعد از بحث بیشتر بالای آن در دفاتر شان، نظریات خویشرا ارسال خواهند کرد.

در این جلسه نماینده های دفاترOCHA,UNHCR,NRC,DRC,UNAID, IOM,HABITAT اشتراک ورزیده بودند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۳:۱۳
Background image

مسلکي مرستيال: د راستنېدونکو او بېځايه شوو د دوامدره حل لارو په خبره کې د اړوندو بنسټونو همغږي موثره ده

د مهاجرينو او راستنېدونکو چارو وزارت د مسلکي مرستيال مولوي عبدالرحمن راشد  په مشرۍ د راستنېدونکو او بېځايه شوو د دوامداره حل لارو د همغږۍ  ناسته ترسره شوه.

دغه ناسته پنجشنبه د ليندۍ په. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۲۱:۱۵
Background image

وزیر امور مهاجرین: تداوم جنگ و مبارزه درکشور، به خاطر بمیان آمدن نظام اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی بود

این مطلب را الحاج خلیل الرحمن حقا ن ی، در جلسه ای با مولوی محسن هاشمی والی ولایت پنجشیر و سایر مسوولین ادارات دولتی، موسسات و متنفذین آنو لایت ابراز داشت.

وی پیروزی امارت اسلامی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۱۵:۴۳
Background image

معین مسلکی وزارت امور مهاجرین با مسئول دفتر سازمان بین المللی مهاجرت در کابل دیدار کرد

مولوی عبدالرحمن راشد، معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم ماریا مسیتا رئیس ماموریت سازمان بین المللی مهاجرت(IOM) در افغانستان دیدار و روی هماهنگی بیشتر دو اداره صحبت. . .

بازگشت به خبر