سیستم گزارش دهی آنلاین در وزارت امور مهاجرین فعال گردید

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۱:۴۹
و

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان سیستم گزارش دهی آنلاین را فعال ساخته، طی چند روز گذشته به روئسا و کارمندان 34 ولایت کشور چگونگی استفاده از این سیستم را آموزش داده و به زودی این سیستم ادارات تمام ولایات و مرکز وزارت را به هم دیگر وصل می سازد.

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در محفل افتتاحیه کارگاه آموزشی سیستم گزارشدهی آنلاین، استفاده از این سیستم را یکی از قدم های مقدماتی حکومت داری الکترونیکی دانست که در وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان ایجاد شده است. وی علاوه کرد که از طریق این سیستم مطابق به پلان کاری، هر سه ماه بعد گزارش ادارات محلی وزارت به مرکز انتقال داده می شود و می تواند در تامین شفافیت بیشتر کاکردهای های ادارات، ایجاد ارتباط بیشتر میان ادارات مرکزی و ولایات، جلوگیری از ضیاع وقت و بروکراسی زمانبر موثر واقع شود.

عالمی بلخی افزود که وزارت در تلاش می نماید تا سیستم گزارش دهی آنلاین را توسعه داده و بتواند ازین طریق انتقال گزارشات را از هر سه ماه به هر ماه و هفته افزایش دهد.
همچنان سلطان علی جاوید رئیس پلان و پالیسی وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان که سیستم گزارش دهی آنلاین تحت نظر وی ایجاد گردیده است روز شنبه 25 عقرب سال روان در سخنرانی اش بیان کرد که ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و تبادله اطلاعات هدف و مسیر زندگی انسانهای امروزی را مشخص می سازد بدین سبب ایجاب می کند تا وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با توجه به ظرفیت دست یافته اش، به منظور تامین شفافیت بیشتر و ورود در مدیریت مدرن از طریق تبادل اطلاعات، حکومت داری الکترونیکی را تجربه کند.

 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۹ - ۱۲:۹
Background image

بیش از500 خانواده بی جاشده درولایت جوزجان مساعدت شد

برای 541 فامیل بیجا شده ولسوالی های مردیان و منگجیک ولایت جوزجان، ازطریق اداره امور مهاجرین آنولایت بسته های غذایی، طی سه روز گذشته توزیع گردید.
به اساس معلومات اداره مهاجرین. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۸ - ۱۲:۱۷
Background image

راه های قانونمند سازی حضور مهاجرین افغان در ایران بررسی شد

 
نشستی به ریاست امرالله صالح معاون اول رئیس جمهور به منظور بررسی راه های قانونمندسازی حضور مهاجرین افغان در جمهوری اسلامی ایران، امروز در ارگ دایر گردید.
در این نشست که محمدحنیف. . .
دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۶ - ۱۱:۳۰
Background image

مساعدت نقدی برای برخی ازمهاجرین افغان در پاکستان آغاز شد

 

توزیع مساعدت‌ نقدی برای آنعده ازمهاجران افغان در پاکستان که ازناحیه قرنطین ویروس کرونا، متضرر شده اند، اخیرأ آغاز شد.

به اساس معلو مات اتشه امور مهاجرین وعودت کنندگان مقیم پشاور،این. . .

بازگشت به خبر