سیستم گزارش دهی آنلاین در وزارت امور مهاجرین فعال گردید

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۱:۴۹
و

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان سیستم گزارش دهی آنلاین را فعال ساخته، طی چند روز گذشته به روئسا و کارمندان 34 ولایت کشور چگونگی استفاده از این سیستم را آموزش داده و به زودی این سیستم ادارات تمام ولایات و مرکز وزارت را به هم دیگر وصل می سازد.

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در محفل افتتاحیه کارگاه آموزشی سیستم گزارشدهی آنلاین، استفاده از این سیستم را یکی از قدم های مقدماتی حکومت داری الکترونیکی دانست که در وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان ایجاد شده است. وی علاوه کرد که از طریق این سیستم مطابق به پلان کاری، هر سه ماه بعد گزارش ادارات محلی وزارت به مرکز انتقال داده می شود و می تواند در تامین شفافیت بیشتر کاکردهای های ادارات، ایجاد ارتباط بیشتر میان ادارات مرکزی و ولایات، جلوگیری از ضیاع وقت و بروکراسی زمانبر موثر واقع شود.

عالمی بلخی افزود که وزارت در تلاش می نماید تا سیستم گزارش دهی آنلاین را توسعه داده و بتواند ازین طریق انتقال گزارشات را از هر سه ماه به هر ماه و هفته افزایش دهد.
همچنان سلطان علی جاوید رئیس پلان و پالیسی وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان که سیستم گزارش دهی آنلاین تحت نظر وی ایجاد گردیده است روز شنبه 25 عقرب سال روان در سخنرانی اش بیان کرد که ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و تبادله اطلاعات هدف و مسیر زندگی انسانهای امروزی را مشخص می سازد بدین سبب ایجاب می کند تا وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با توجه به ظرفیت دست یافته اش، به منظور تامین شفافیت بیشتر و ورود در مدیریت مدرن از طریق تبادل اطلاعات، حکومت داری الکترونیکی را تجربه کند.

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۲:۴۴
Background image

یک مسابقه فوتبال میان تیم برگشت کنندگان و تیم اتحاد سبزوار هرات برگزار شد

این بازی میان های برگشت کنندگان مقیم هرات و اتحادیه سبزوار به منظور ادغام فرهنگی و ذهنی برگشت کنندگان با جامعه میزبان در شهر هرات راه اندازی شد.

مسابقه متذکره روز شنبه 16 قوس سال روان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۹:۳۱
Background image

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با سفیر جاپان روی بهبود وضعیت مهاجرین صحبت کرد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، با میتسو جی سوزوکا سفیر جاپان در کابل دیدار و روی بهبود وضعیت مهاجرین افغان در ایران و پاکستان و بازگشت متخصصان افغان از کشورهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۰:۳۵
Background image

از روز جهانی معلولیت دروزارت امورمهاجرین وعودت کننده گان تجلیل بعمل آمد

 

مسوولین ومنسوبین وزارت امورمهاجرین وعودت کننده گان ،سه شنبه 12قوس ،طی محفلی از سوم دسمبر روز جهانی معلولیت تجلیل بعمل آوردند.

 دراین محفل،ابتدا سید حسین عالمی بلخی وزیر امورمهاجرین. . .

بازگشت به خبر