دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

sadam_morr
جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
______________

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر آمریکایی می شود.

این تفاهم نامه ها روز پنجشنبه 7 اسد سال روان توسط شیرعلم امله وال معین پالیسی و تطبیق برنامه ها و مسئولان ادارات یادشده در مقر وزارت امور مهاجرین به امضا رسید.

معین پالیسی و تطبیق برنامه ها ضمن حساس خواندن شرایط کشور، رسیدگی به بیجاشده های داخلی را از اولویت های اساسی وزارت خوانده و از ادارات مددرسان خواست که در این شرایط با وزارت امور مهاجرین همکاری بیشتر داشته باشد.

موسسه CHA بر اساس تفاهمنامه امضا شده به بیجاشدگان داخلی ولایت غور و فاریاب در زمینه فراهم سازی سرپناه موقت، فراهم سازی خدمات بهداشتی و غذایی با وزارت امور مهاجرین همکاری می کند. ارزش تفاهمنامه همکاری با این موسسه به یک میلیون و 303 هزار دالر می رسد.

همچنان موسسه WASSA بر اساس تفاهمنامه همکاری با وزارت زمینه ادغام مجدد بیجاشدگان داخلی و برگشت کنندگان را در ولایات غربی کشور از طریق ایجاد فرصت های شغلی در بخش زراعت فراهم می سازد. ارزش تفاهمنامه مذکور به یک میلیون و 955 هزار و 794 دالر می رسد.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۱۷:۵۸
Background image

سرپرست وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان، با مسوول موسسه اوچا ملاقات نمود

محترم الحاج خلیل الرحمن حقانی، سرپرست وزارت امور مهاجرین امروز31  سنبله سال روان، دردفتر کارش با مسوول موسسه اوچا وهیأت همراه اش دیدار نمود.

محترم حقانی با قدر دانی از همکاریهای اداره. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۸:۲۱
Background image

معین جدیدالتقرر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان معرفی شد

محترم الحاج ارسلا خان خروتی، امروز، ۳۰ سنبله سالروان، از طرف محترم خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین، بحیث معین آنوزارت معرفی شد.

وزیر امور مهاجرین گفت که تقرر درهمچون پست ها. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۹ - ۱۳:۳
Background image

رییس جدید التقرر ریاست امور مهاجرین وعودت کننده گان ولایت کابل، به منسوبین آنریاست معرفی شد

محترم قاری عبدالمتین رحیم زی، رییس جدیدالتقرر ریاست امور مهاجرین ولایت کابل،امروز29سنبله سالروان، ازجانب محترم قاری محمود شاه، شخصیت علمی وجهادی، به کارمندان آن اداره معرفی شد.

درمحفلی. . .

بازگشت به خبر