یک نشست آموزشی به منظور آگاهی دهی از ویروس (اچ. آی. وی) در وزارت امور مهاجرین برگزار شد

sadam_morr
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۸:۴۶
اچ. آی. وی
 
این نشست آموزشی روز چهارشنبه 23 میزان سال روان با هماهنگی ریاست منابع بشری جهت آگاهی بیشتر کارمندان این وزارت در رابطه به ویروس(اچ. آی. وی) برگزار شد.
معلومات مفصل در رابطه به ویروس (اچ. آی. وی)، مرض ایدز، بدبینی مردم در مقابل این ویروس و چگونگی وقایه از مرض مذکور مهمترین موضوعات بود که توسط مسئول برنامه های وزارت صحت عامه در این نشست مورد بحث قرار گرفت.
برنامه یادشده با تلاوت چند از آیات کلام الهی آغاز و سپس رئیس منابع بشری وزارت در سخنان افتتاحیه اش ضمن تاکید به صحتمندی کامل کارمندان وزارت از همگان خواست تا با ورزش منظم و برنامه دقیق غذایی مقاومت بدن شان را بالا ببرند زیرا این ویروس در افرادی که دستگاه ایمنی آن‌ها به خوبی عمل می‌کند تأثیرگذار نیست.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۹:۵۰
Background image

نزدیک به 30 هزار خانواده طی یک ماه گذشته در سراسر کشور مددرسانی شده‌اند

در جریان یک ماه گذشته ( اول الی 30 میزان ) دست کم 27 هزار و 422 خانواده  در26 ولایت کشور تحت پوش مساعدت‌های بشری وزارت امورمهاجرین و برخی از ادارات همکار ملی و بین المللی قرار گرفته‌اند. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۵:۸
Background image

هزاران خانواده طی یک هفته روان در کشور مساعدت شده‌اند

دست کم 4 هزار و 166  خانواده در یازده ولایت کشور طی یک هفته گذشته ( 26 میزان الی اول عقرب) تحت پوشش مساعدت‌های بشری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان و برخی از ادارات همکار و زرات قرار. . .

جمعه ۱۳۹۹/۸/۲ - ۸:۳۹
Background image

سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با مسوول اسکان‌بشری سازمان ملل در کابل، دیدار کرد.

نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با فرناندو دکروز رییس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد(UN- HBITAT) دیدار نمود.

این نشست در رابطه به. . .

بازگشت به خبر