چهار تفاهمنامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسات به امضا رسید

sadam_morr
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۱۲:۵۶
_____________

این تفاهمنامه ها که ارزش مجموعی آن به مبلغ 310 میلیون و 366 هزار و 246 افغانی و 872 هزار و 596 دالر آمریکایی می رسد، به منظور رسیدگی بیشتر به نیازمندان، روز پنجشنبه 27 اسد میان وزارت امور مهاجرین و موسسات تطبیق کننده به امضا رسید.

مولوی سردار شیرزاد، رئیس رسیدگی به وضعیت بیجاشده های داخلی که به نمایندگی از وزارت امور مهاجرین به پای این اسناد امضا می کرد، ضمن تاکید به شفافیت و صداقت در ارایه خدمت رسانی به مردم نیازمند کشور گفت که اکنون زمان برنامه های خیالی گذشته و عزم راسخ برای آبادی کشور در امارت اسلامی وجود دارد.

وی یکبار دیگر از موسسات همکار خواست که پروژه هایش را در ساحاتی تطبیق کنند که در بیست سال گذشته از برنامه های خدمت رسانی محروم بوده اند.

بر اساس اسناد امضا شده، موسسه اکشن اید برنامه نجات و پاسخدهی بشردوستانه برای افراد آسیب پذیر را در ولایات کابل، هرات و لغمان، موسسه  DHSAبرنامه حمایت از سرپناه برای خانواده های آسیب پذیر از سیل و درگیری ها را در ولایت هرات، موسسه ORD برنامه تطبیق پروژه های انکشافی اداره پناهندگان سازمان ملل را در ولایات کندز، بدخشان و تخار و موسسه (اهدا) مساعدت های غذایی و حفظ الصحه را در ولایت هرات تطبیق خواهد کرد.

این در حالیست که روز گذشته کمیته تفاهمنامه های وزارت، روی چگونگی برنامه های کاری موسسات در ولایات که به منظور خدمت رسانی به بیجاشده های و برگشت کنندگان تطبیق می شود، بحث و تبادل نظر نمودند.

 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۵:۱۵
Background image

مسوده پلان ستراتیژیک وزارت امور مهاجرین، با نهاد های همکار شریک گردید

مسوده پلان استراتیزیک 5 ساله وزارت امور مهاجرین، طی جلسه ای به تاریخ 13 میزان، با نماینده های نهاد های همکار شریک گردید.

در اغاز جلسه الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی واداری وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۵:۲۴
Background image

تفاهم نامه های همکاری با شماری از موسسات امضا شد

به ارزش42279914 دالر ، پنج تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین وشماری از موسسات به تاریخ 12 میزان به امضا رسید.

به اساس تفاهم نامه های یاد شده،  موسسه اسلامیک ریلیف، در ولایت. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۵:۳۵
Background image

بمنظور هماهنگی بیشتر میان وزارت امور مهاجرین و دفتر IOM، جلسه ای دایر شد

جهت ایجاد هماهنگی وخدمات موثر برای نیازمندان، جلسه ای تحت ریاست مولوی محمود الحق احدی رییس پالیسی و پلان و مسوولین بخشهای مختلف دفتر IOM، به تاریخ 11میزان در وزارت امور مهاجرین دایر شد.. . .

بازگشت به خبر