وزیر امور مهاجرین  با نماینده های قوم شینوار دیدار کرد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۲:۵۵
_

الحاج خلیل الرحمن حقانی وزیر امور مهاجرین با شماری از نماینده های قومی شینوار ولایت ننگرهار در دفتر  کارش خود ملاقات کرد.
نماینده های متذکره مشکلات و معضلات  خویش را با آقای حقانی در میان گذاشته و بایاد آوری حمایت قوم شینوار از امارت اسلامی، دوام حمایت شانرا متعهد شدند.
همچنان آنها از پاسخدهی حقانی به مطالبات مردم و پذیرفتن ایشان بدون معطلی  به ملاقات قدر دانی کردند.
وزیر امور مهاجرین گفت که  نظامی  در کشور به وجود آمده است که همه می توانند مشکلات خود را در هر زمانی به گوش رهبران برسانند و این بهترین فرصت برای اجماع و اتحاد است، تلاش  وتوجه ما نباید در سطح یک قوم باشد بلکه برای همه ملت ها باشد. 
حقانی از فداکاری های اقوام در ولایت  ننگرهار در برابر اشغال قدردانی کرد و اطمینان داد که مشکلات آنان را با نهادهای ذیربط در میان میگذارد.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۵ - ۱۴:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی سرپرست وزارت امور مهاجرین بمناسبت وفات قاری الهام الدین

با تاسف اطلاع حاصل نمودم که شخصیت شناخته شده کشور و جهاد افغانستان و همسنگر جهاد با من و مولوی صاحب خالص رحمه الله، عضو برجسته کاروان صلح و رییس تشویق به عودت کادر های مسلکی وزارت امور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۴:۲۴
Background image

رفع مشکلات مهاجرین وعودت کننده گان در ملاقات میان معین مسلکی وزارت امور مهاجرین و والی ننگرهار مورد بحث قرار گرفت

مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت امورمهاجرین وعودت کنندگان و رییس کمیسیون توظیف شده از سوی ریاست الوزرا، با مولوی محمد نعیم آخند زاده والی ننگرهار در مورد بهتر شدن وضعیت برگشت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۲:۵۷
Background image

معین مسلکی از مرز تورخم ولایت ننگرهار دیدن نمود

        مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت در دومین روز سفرش به تاریخ 3 میزان از دفتر سازمان بین المللی مهاجرت در تورخم دیدن نمود.

مسوول دفتر زون شرق سازمان بین المللی مهاجرت در. . .

بازگشت به خبر