وزیر امور مهاجرین  با نماینده های قوم شینوار دیدار کرد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۲:۵۵
_

الحاج خلیل الرحمن حقانی وزیر امور مهاجرین با شماری از نماینده های قومی شینوار ولایت ننگرهار در دفتر  کارش خود ملاقات کرد.
نماینده های متذکره مشکلات و معضلات  خویش را با آقای حقانی در میان گذاشته و بایاد آوری حمایت قوم شینوار از امارت اسلامی، دوام حمایت شانرا متعهد شدند.
همچنان آنها از پاسخدهی حقانی به مطالبات مردم و پذیرفتن ایشان بدون معطلی  به ملاقات قدر دانی کردند.
وزیر امور مهاجرین گفت که  نظامی  در کشور به وجود آمده است که همه می توانند مشکلات خود را در هر زمانی به گوش رهبران برسانند و این بهترین فرصت برای اجماع و اتحاد است، تلاش  وتوجه ما نباید در سطح یک قوم باشد بلکه برای همه ملت ها باشد. 
حقانی از فداکاری های اقوام در ولایت  ننگرهار در برابر اشغال قدردانی کرد و اطمینان داد که مشکلات آنان را با نهادهای ذیربط در میان میگذارد.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۳:۲۴
Background image

وزیر امور مهاجرین با رییس امور مهاجرین ولایت بلخ ملاقات کرد

الحاج خلیل الرحمن حقانی، وزیر امور مهاجرین وعودت کننده با مولوی اسدالله وفا رییس امور مهاجرین و عودت کننده گان ولایت بلخ در دفتر کارش ملاقات نمود.

آقای وفا در این ملاقات کارکرد و. . .
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۵:۱۷
Background image

دومین نشست تخنیکی برنامه یکسان سازی ارقام بیجاشده های داخلی در وزارت امور مهاجرین برگزارشد

تحت ریاست الحاج مولوی عبدالرحمن راشد معین مسلکی وزارت امور مهاجرین دومین نشست تخنیکی در خصوص برنامه یکسان سازی ارقام بیجاشده گان داخلی با حضور نمایند های کمیشنری عالی سازمان ملل. . .
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۴:۵۴
Background image

پنج تفاهم نامه همکاری به ارزش بیش از شش میلیون دالر امریکایی در وزارت امور مهاجرین به امضا رسید

 
به ارزش شش میلیون ۷ صدو ۱۹ هزار و ۴۲۰ دالر امریکایی پنج تفاهم ‌نامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان و موسسات احیای صحت و جامعه افغانی، فراهم آوری سرمایه. . .

بازگشت به خبر