وزارت امور مهاجرین و دانشگاه خصوصی التقوا تفاهمنامه همکاری را در زمینه انجام تحقیق های علمی در مورد مهاجرت امضا کردند

sadam_morr
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۶:۲۹
_________

هیات رهبری پوهنتون خصوصی التقوا روز چهارشنبه 26 جوزای سال روان خورشیدی در دیداری با شیر علم امله‌وال، معین پالیسی و تطبیق برنامه‌های وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان همکاری اش در زمینه انجام تحقیق های علمی در رابطه به مهاجرت را اعلام و تفاهمنامه همکاری در این زمینه به امضا رساند.

این تفاهمنامه به منظور همکاری دو اداره در امور تحقیقی و علمی جهت تحقق اهداف مشترک علمی و تحقیقاتی در عرصه مهاجرت، توسط معین پالیسی و تطبیق برنامه های وزارت و مسئول دانشگاه التقوا به امضا رسید.

معین پالیسی و تطبیق برنامه های وزارت به دنبال گسترش فعالیت‌های علمی و تحقیقی در کشور، امضای این تفاهمنامه را در زمینه دریافت راه حل دایمی و علمی برای بحران مهاجرت، بیجاشده‌گی و مدیریت عودت مهم عنوان کرده ضمن سپاسگزاری از هیأت پوهنتون مذکور، به همکاری های بیشتر دو جانب تاکید کرد.

در همین حال رئیس دانشگاه التقوا مسند آقای امله‌وال را تبریک گفته و از ریاست جمهوری بابت تقرر کادرهای علمی و مسلکی در دستگاه حکومت ابراز امتنان کرد.

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۲۰:۹
Background image

دو تفاهمنامه همکاری با ارزش بیش از 3 میلیون دالر برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان دو تفاهمنامه همکاری را با برای رسیدگی به بیجاشده های داخلی با موسسه (CHA) و WASSA به امضا رساند که ارزش مجموعی آن 3 میلیون و 258 هزار و 794 دالر. . .

جمعه ۱۴۰۰/۵/۸ - ۱۳:۲۰
Background image

اخلاقی؛ خون شهدای جهاد، شهدای مقاومت و شهدای نیروهای امنیتی تضمینی برای بقای بیرق ملی کشور است

در محفلی که به منظور ارج گذاری به بیرق ملی کشور برگزار شده بود، نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین ضمن تبریکی این روز به مردم و پرچمداران کشور بیان کرد: اطمینان کامل وجود دارد که بیرق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۹:۴۷
Background image

وزیر امور مهاجرین: بخش اعظم بودجه پروژه‌ها باید برای رسیدگی به نیازمندان مصرف شود، نه مصارف اداری

در نشستی که نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با خانم استریت ای سلیتتین رئیس کمیته مهاجرت ناروی(NRC) داشتند، تاکید شد که باید بخش اعظم بودجه پروژه ها برای رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر