معین مالی و اداری وزارت با والی ولایت هرات روی چگونگی رسیدگی ها به بیجاشده ها صحبت کرد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۴:۰
__________

ولی الله جلال معین مالی و اداری در راس هیئت اعزامی وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با سید عبدالوحید قتالی والی ولایت هرات دیدار و روی چگونگی مدیریت بیجاشده های داخلی با وی صحبت کرد.

در این دیدار که در مقر دفتر والی هرات صورت گرفت، برخی از مسئولان امینتی و تخنیکی حکومت محلی هرات نیز حضور داشت و معین مالی و اداری وزارت ضمن ارایه اهداف سفرش رسیدگی به وضعیت بیجاشده های داخلی را از مهمترین موضوعات کاری روی دست وزارت عنوان کرد.

در همین حال والی ولایت هرات با اشاره به اینکه آن ولایت میزبان بیشترین رقم بیجاشده ها در سطح کشور می باشد، موجودیت کمپ های بیجاشده ها را یک چالش اجتماعی عنوان کرده خواهان استقرار پایدار و دایمی بیجاشده ها گردید.

وی وعده سپرد که در زمینه رسیدگی ها به بیجاشده ها در آن ولایت با وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان همکاری همه جانبه خواهد داشت.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۳:۲۴
Background image

چانه‌زنی‌ها روی تطبیق پلان عودت افغان ها از پاکستان؛ جلسه‌ی از بهر گفتگوها روی برنامه APAPPS در وزارت امور مهاجرین برگزار شد

نشستی به روز چهارشنبه، اول ثور 1400 خورشیدی با اشتراک وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان، وین بیورن کرولاین، رییس کمیشنری عالی ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR)در افغانستان و ستیوارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۲۰:۵۴
Background image

شیرعلم امله وال با تاجران ملی کشور دیدار نمود

معین پالیسی و تطبیق برنامه های وزارت با دو تن از تاجران ملی کشور در دفتر کاری شان دیدار و روی موضوعات مهم مرتبط به وضعیت مهاجران صحبت کرد.

این بازدید کنندگان ضمن تبریکی مسند آقای. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۱۹:۵۴
Background image

معین امور پناهندگان: " استراتیژی عودت کنندگان باید واقع بینانه باشد"

نشستی روز یک‌شنبه، 29 حمل 1400 با اشتراک نمایندگان شورای امنیت ملی، وزارت امور خارجه، اداره ملی احصاییه و معلومات در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از بهر بررسی تبادل نظر روی. . .

بازگشت به خبر