معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی مهاجرت در افغانستان دیدار کرد

anwari_morr
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۱۲:۲۱
.

 

وفی الله کاکر، معین امورپناهندگان وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان به روز (چهارشنبه، 23 میزان) با رییس سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) در افغانستان، در مقر وزارت دیدار کرد.

در این دیدار دو طرف روی همکاری‌ها و پیشرفت‌های بیشتر در زمینه برنامه های وزارت امورمهاجرین با اداره بین المللی مهاجرت برای مهاجران تعهد کردند.

از سوی هم  معین امورپناهندگان و رییس اداره IOM  پروژه های وزارت امورمهاجرین و اداره بین المللی مهاجرت را از بهر شناسایی پیشرفت‌ها و موارد مورد نیاز برای توجه و کار بیشتر، بررسی کردند.

آقای کاکر ضمن تاکید روی موثریت برنامه‌ها در عرصه بهبودی وضعیت مهاجران وعودت کنندگان بیان کرد: " هدف این بررسی‌ها یادگیری از تجارب گذشته میباشد. در صورت نیاز، برای کارایی و موثریت برنامه‌های وزارت و اداره بین المللی مهاجرت و نیز بهرمندی مهاجران و عودت کنندگان تغیر و تعدیلاتی در این پروژه ها خواهد آمد."

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۹:۵۰
Background image

نزدیک به 30 هزار خانواده طی یک ماه گذشته در سراسر کشور مددرسانی شده‌اند

در جریان یک ماه گذشته ( اول الی 30 میزان ) دست کم 27 هزار و 422 خانواده  در26 ولایت کشور تحت پوش مساعدت‌های بشری وزارت امورمهاجرین و برخی از ادارات همکار ملی و بین المللی قرار گرفته‌اند. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۵:۸
Background image

هزاران خانواده طی یک هفته روان در کشور مساعدت شده‌اند

دست کم 4 هزار و 166  خانواده در یازده ولایت کشور طی یک هفته گذشته ( 26 میزان الی اول عقرب) تحت پوشش مساعدت‌های بشری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان و برخی از ادارات همکار و زرات قرار. . .

جمعه ۱۳۹۹/۸/۲ - ۸:۳۹
Background image

سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با مسوول اسکان‌بشری سازمان ملل در کابل، دیدار کرد.

نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با فرناندو دکروز رییس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد(UN- HBITAT) دیدار نمود.

این نشست در رابطه به. . .

بازگشت به خبر