معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی مهاجرت در افغانستان دیدار کرد

anwari_morr
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۱۲:۲۱
.

 

وفی الله کاکر، معین امورپناهندگان وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان به روز (چهارشنبه، 23 میزان) با رییس سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) در افغانستان، در مقر وزارت دیدار کرد.

در این دیدار دو طرف روی همکاری‌ها و پیشرفت‌های بیشتر در زمینه برنامه های وزارت امورمهاجرین با اداره بین المللی مهاجرت برای مهاجران تعهد کردند.

از سوی هم  معین امورپناهندگان و رییس اداره IOM  پروژه های وزارت امورمهاجرین و اداره بین المللی مهاجرت را از بهر شناسایی پیشرفت‌ها و موارد مورد نیاز برای توجه و کار بیشتر، بررسی کردند.

آقای کاکر ضمن تاکید روی موثریت برنامه‌ها در عرصه بهبودی وضعیت مهاجران وعودت کنندگان بیان کرد: " هدف این بررسی‌ها یادگیری از تجارب گذشته میباشد. در صورت نیاز، برای کارایی و موثریت برنامه‌های وزارت و اداره بین المللی مهاجرت و نیز بهرمندی مهاجران و عودت کنندگان تغیر و تعدیلاتی در این پروژه ها خواهد آمد."

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۶ - ۸:۱۰
Background image

معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین با مسوولین موسسه داکار گفتگو کرد

ولی الله جلال معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با رییس و دو تن دیگر از مسوولین موسسه داکار در مقر وزارت دیدار و روی کمک‌رسانی عاجل به بیجاشدگان در کمپ‌های. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۸:۹
Background image

وزارت امور مهاجرین تفاهمنامه ای را به ارزش نزدیک به سه میلیون دالر جهت رسیدگی به بیجاشده های داخلی امضا کرد

تفاهمنامه تطبیق و عملی سازی دو برنامه رسیدگی به خانواده های بیجاشده و برگشت کننده میان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و کمیته بین‌المللی نجات (IRC) به امضا رسید

شیرعلم امله وال معین. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۸:۹
Background image

گفتگوی معین امور پناهندگان با سفیر هند؛در این نشست علاوه بر چالش‌های دیگر مهاجران افغان؛ روی کاهش جریمه اقامت افغان‌ها در هند بحث شد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان با رویندار تندن، سفیر هند در افغانستان روی یافتن راه‌کار برای حل مشکلات فراروی مهاجران افغان در هند و نیز کاهش جریمه اقامت افغان‌ها در این کشور بحث و. . .

بازگشت به خبر