سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان در برنامه تجلیل از روز ملی خلق‌چین از طریق برنامه(zoom)حضور یافت.

anwari_morr
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۶ - ۱۴:۹
123

نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان روز از طریق گفتگوی تصویری(ویدیو کنفرانس) در برنامه‌ای که به منظور تجلیل از روز ملی خلق‌چین تدویر یافته بود، حضور یافت.

سفارت جمهوری خلق‌چین در کابل روز ملی آن کشور را از طریق گفتگوی تصویری(ویدیو کنفرانس) با حضور معاون نخست رئیس جمهوری، اعضای کابینه، رئیس جمهور اسبق کشور، رهبران سیاسی و جهادی، سفرای کشورهای دوست و مسوولان نهادهای بین المللی تجلیل کرد.

امرالله صالح معاون نخست ریاست جمهوری، حامد کرزی رئیس جمهور سابق کشور و برخی مسئولان دیگر حکومتی و بین‌المللی در این برنامه سخنرانی نموده و این‌روز را برای مردم چین تبریک گفتند.

برنامه تجلیل از روز ملی چین در حالی از سوی سفارت آن کشور به صورت آنلاین برگزار می‌شود که هنوز هم خطر امواج بعدی کرونا و گسترش این ویروس در کشور و منطقه وجود دارد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۹:۵۰
Background image

نزدیک به 30 هزار خانواده طی یک ماه گذشته در سراسر کشور مددرسانی شده‌اند

در جریان یک ماه گذشته ( اول الی 30 میزان ) دست کم 27 هزار و 422 خانواده  در26 ولایت کشور تحت پوش مساعدت‌های بشری وزارت امورمهاجرین و برخی از ادارات همکار ملی و بین المللی قرار گرفته‌اند. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۵:۸
Background image

هزاران خانواده طی یک هفته روان در کشور مساعدت شده‌اند

دست کم 4 هزار و 166  خانواده در یازده ولایت کشور طی یک هفته گذشته ( 26 میزان الی اول عقرب) تحت پوشش مساعدت‌های بشری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان و برخی از ادارات همکار و زرات قرار. . .

جمعه ۱۳۹۹/۸/۲ - ۸:۳۹
Background image

سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با مسوول اسکان‌بشری سازمان ملل در کابل، دیدار کرد.

نورالرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت‌کننده‌گان با فرناندو دکروز رییس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد(UN- HBITAT) دیدار نمود.

این نشست در رابطه به. . .

بازگشت به خبر