درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۰:۲۴
درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

در ادامه‌ای بازسازی و نو سازی بخش های مختلف  وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، دروازه‌ای ورودی جدید و دهلیز امنیتی این وزارت به تاریخ14 / 3 / 1399 با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان و سایر مسوولین آن اداره افتتاح گردید.

 عالمی بلخی ، مسایل امنیتی را دلیل اصلی تاسیس دروازه‌ای جدید عنوان کرده و گفت که به دلیل مراجعه‌ای زیاد شهروندان عودت کننده و بیجاشده به این وزارت و مناسب نبودن راه تردد مناسب، نیاز بود تا یک درب دیگر با دهلیز امنیتی اعمار شود.

آقای بلخی در ادامه‌ی صحبت هایش گفت که برای بازسازی سایرتاسیسات وزارت بودجه کافی موجود است و واحد اداری وزارت می‌تواند بخش‌های را که نیاز به بازسازی و یا تاسیسات جدید است شناسایی کند، تا اقدامات لازم در زمینه اتخاذ گردد.

این درب ورودی جدید در حالی افتتاح شد که راه ورودی قبلی این وزارت برای تردد کارمندان و مراجعین مناسب نبوده و با تاسیس این درب که با دهلیز امنیتی همراه است ، از چالش‌های تردد در این وزارت کاسته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۳:۲۵
Background image

وزیر امور مهاجرین : بیجاشده ها نیز مستحق برنامه ادغام پایدار و مسکن هستند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک نشست مشترک با رئیس اداره هبیتات و مشاور رئیس جمهور در امور مهاجرت، تاکید کرد که در برنامه شورا به بیجاشده ها نیز توجه صورت گیرد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۸
Background image

وزیر امور مهاجرین خواهان همکاری ایالت متحده آمریکا در امر رسیدگی به بیجاشدگان داخلی گردید

به گفته وزیر امور مهاجرین وضعیت پیش آمده در اثر گسترش ویروس کرونا خانواده های زیادی را در افغانستان به مشکل اقتصادی مواجه ساخته، بیجاشده های داخلی که آسیب پذیر ترین قشر جامعه است بیشتر. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۵۴
Background image

مجلس نمایندگان شورای ملی از کارکردهای وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مجلس نمایندگان درخواست ارایه گزارش نموده و هفته گذشته در جلسه عمومی این مجلس از کارکردها، فعالیت ها و دستاوردهای پنج سال گذشته وزارت گزارش داد.

میرر. . .

بازگشت به خبر