درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۰:۲۴
درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

در ادامه‌ای بازسازی و نو سازی بخش های مختلف  وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، دروازه‌ای ورودی جدید و دهلیز امنیتی این وزارت به تاریخ14 / 3 / 1399 با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان و سایر مسوولین آن اداره افتتاح گردید.

 عالمی بلخی ، مسایل امنیتی را دلیل اصلی تاسیس دروازه‌ای جدید عنوان کرده و گفت که به دلیل مراجعه‌ای زیاد شهروندان عودت کننده و بیجاشده به این وزارت و مناسب نبودن راه تردد مناسب، نیاز بود تا یک درب دیگر با دهلیز امنیتی اعمار شود.

آقای بلخی در ادامه‌ی صحبت هایش گفت که برای بازسازی سایرتاسیسات وزارت بودجه کافی موجود است و واحد اداری وزارت می‌تواند بخش‌های را که نیاز به بازسازی و یا تاسیسات جدید است شناسایی کند، تا اقدامات لازم در زمینه اتخاذ گردد.

این درب ورودی جدید در حالی افتتاح شد که راه ورودی قبلی این وزارت برای تردد کارمندان و مراجعین مناسب نبوده و با تاسیس این درب که با دهلیز امنیتی همراه است ، از چالش‌های تردد در این وزارت کاسته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۴:۰
Background image

معین امورپناهندگان با دفتر اوچا در رابطه به بیجاشدگان هلمند گفتگو کرد

وفی الله کاکر، معین امورپناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به روز (دوشنبه، 28 میزان) در یک گفتگوی مجازی با رییس دفتر بین المللی اوچا در افغانستان، روی وضعیت بیجاشدگان داخلی در. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۱۲
Background image

هماهنگی‌های بیشتر میان وزرات و موسسات کمک کننده، سبب موثریت بیشتر کمک‌ها به بی‌جاشده‌گان و برگشت کننده‌گان می شود؛

نور الرحمن اخلاقی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور مهاجرین و عودت کننده‌گان در یک گفتگوی تصویری با خانم دیان وتین رئیس بخش مهاجرت سفارت امریکا در کابل(BPRM)، تاکید کرد که هماهنگی. . .
دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۴:۴۰
Background image

معین امورپناهندگان با مسولان بخش مهاجرت سفارت سویدن در کابل دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امورپناهندگان وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان در دیدار تعارفی با نمایندگان سفارت سویدن در کابل که به روز( دوشنبه 28 میزان ) در مقر وزارت صورت گرفت؛ از تعهدات دولت. . .

بازگشت به خبر