درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۰:۲۴
درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

در ادامه‌ای بازسازی و نو سازی بخش های مختلف  وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، دروازه‌ای ورودی جدید و دهلیز امنیتی این وزارت به تاریخ14 / 3 / 1399 با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان و سایر مسوولین آن اداره افتتاح گردید.

 عالمی بلخی ، مسایل امنیتی را دلیل اصلی تاسیس دروازه‌ای جدید عنوان کرده و گفت که به دلیل مراجعه‌ای زیاد شهروندان عودت کننده و بیجاشده به این وزارت و مناسب نبودن راه تردد مناسب، نیاز بود تا یک درب دیگر با دهلیز امنیتی اعمار شود.

آقای بلخی در ادامه‌ی صحبت هایش گفت که برای بازسازی سایرتاسیسات وزارت بودجه کافی موجود است و واحد اداری وزارت می‌تواند بخش‌های را که نیاز به بازسازی و یا تاسیسات جدید است شناسایی کند، تا اقدامات لازم در زمینه اتخاذ گردد.

این درب ورودی جدید در حالی افتتاح شد که راه ورودی قبلی این وزارت برای تردد کارمندان و مراجعین مناسب نبوده و با تاسیس این درب که با دهلیز امنیتی همراه است ، از چالش‌های تردد در این وزارت کاسته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۹:۴۵
Background image

دیدار تعارفی معین امور پناهندگان با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری (HAS)

در ادامه‌ی ملاقات‌های تعارفی با سازمان های ملی و بین المللی، وفی الله کاکر_ معین امور پناهندگان در دیدارش با رییس موسسه جمعیت کمک‌های بشری روی دریافت راه حل‌های دایمی برای بیجا شدگی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان با رییس سازمان بین المللی کنسرن دیدار کرد

وفی الله کاکر، معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در دیداری با خانم مارتا مدهانی، سرپرست موسسه بین المللی کنسرن در افغانستان از کارکردهای این سازمان در عرصه خدمت. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۴
Background image

جلالتمآب محمد اشرف غنی ریس جمهور کشور با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در رابطه با بیجاشدگان و پناهندگان افغان به تفصیل صحبت کرد.

کلیات طرح های اصلاحی مرتبط به مدیریت بیجاشدگان داخلی و مهاجران افغان از سوی وزیر امور مهاجرین ارایه شد و مقام ریاست جمهوری با تاکید به خدمت گزاری موثر، استفاده از ابزار مدرن و‌دیجیتال. . .

بازگشت به خبر