جلسه کمیته مرز، مهاجرین و قاچاق در وزارت امور مهاجرین دایر شد

sadam_morr
یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۵ - ۸:۳۲
________
این جلسه روز شنبه 4 سرطان سال 1401 ه ش تحت ریاست الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در مقر این وزارت دایر شد.
دراین نشست نمایندگان وزارت امور داخله، وزارت دفاع ملی، وزارت سرحدات و قبایل، وزارت امور خارجه، وزارت شهرسازی، ریاست عمومی اداره امور امارت اسلامی افغانستان حضور داشتند.
کمیته مرز، مهاجرین و قاچاق به منظور هماهنگی بهتر، انسجام امور و تامین روابط بهتر با کشور های همسایه و منطقه در جلسه رسمی در ریاست عمومی اداره امور امارت اسلامی افغانستان تشکیل گردیده است.
در نشست فوق نمایندگان هر اداره در رابطه به موضوعات کاری مشترک شان با کشورهای همسایه که میزبان مهاجران هستند، وضاحت داده و الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین ضمن تاکید به هماهنگی ایجاد یک زبان مشترک در مذاکرات با کشور های همسایه بیان کرد که جلسات کمیته مذکور باید نتیجه بخش باشد و نتايج جلسات آن با اداره امور شریک ساخته شود.

 

تازه ترین خبر

جمعه ۱۴۰۱/۵/۲۸ - ۲۲:۷
Background image

هیٔت امارت اسلامی افغانستان، بامقامات کشور ترکیه، دیدار نمود

هیاَت امارت اسلامی افغانستان، تحت ریاست الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان به تاریخ ۲۷ اسد، با سلیمان سولر وزیر داخله و اسماعیل کتالی، معین. . .
جمعه ۱۴۰۱/۵/۲۸ - ۱۲:۳
Background image

هیٔت امارت اسلامی افغانستان، بارییس اداره مهاجرت کشور ترکیه ملاقات نمود

هیٔت امارت اسلامی افغانستان، تحت ریاست الحاج محمد ارسلاح خروتی معین مالی و اداری وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان، به تاریخ ۲۸ اسد، با آقای سوش انله ریس اداره مهاجرت کشور ترکیه،. . .
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۱۲:۵۶
Background image

چهار تفاهمنامه همکاری میان وزارت امور مهاجرین و موسسات به امضا رسید

این تفاهمنامه ها که ارزش مجموعی آن به مبلغ 310 میلیون و 366 هزار و 246 افغانی و 872 هزار و 596 دالر آمریکایی می رسد، به منظور رسیدگی بیشتر به نیازمندان، روز پنجشنبه 27 اسد میان وزارت. . .

بازگشت به خبر