جلسه هماهنگی و اطلاع دهی در مورد توزیع زمین در وزارت امور مهاجرین دایر شد

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۸:۴۲
___________

در یک جلسه مشترک که روز سه شنبه 7 دلو سال روان میان نمایندگان وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان، ریاست شهرسازی و اراضی، شهرداری کابل و اداره ارگان‌های محلی برگزار گردید، مطابق به ‌هدایت معاون نخست ریاست ج.ا.ا در رابطه به هماهنگی‌ ها در زمینه توزیع زمین و چگونگی اطلاع‌دهی بحث صورت گرفت.

نماینده مطبوعات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، نشر خبرهای آرمان شهری را رد کرده و مبنای خبرهای‌شان را حقیقت عنوان کرد. علاوه ‌براین رحمت الله حکیمی، رییس عودت و ادغام مجدد به مشخص نمودن اینکه شهرک‌ها برای مهاجران در حاشیه‌ای شهرها و یا در مسیر انکشاف شهرها ساخته شوند، تاکید ورزیده از ریاست شهرسازی و اراضی خواهان تطبیق این موضوع شد.

نمایندگان وزارت شهرسازی و اراضی و اداره ارگان‌های محلی با تاکید بر چگونگی ترتیب ماستر پلان‌های شهری افزود که پس از انتخاب ولایت مشخص توسط کنسرسیوم برای مهاجران-بیجاشدگان، اقدام‌های عملی و جدی را توام با مطالعات منطقه‌ای که مناسب‌بودن و عدم تناسب را نشان‌خواهد داد، مطابق به‌قانون انجام خواهند داد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۴:۴۸
Background image

وزیر امور مهاجرین؛ کمک های بشردوستانه امری حیاتی است اما به تنهایی نمی تواند ریشه اصلی مهاجرت و بیجاشدگی را برطرف کند

این مطلب توسط نورالرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در نشست "گروه اصلی حمایت از استراتژی راه حل های منطقه یی برای پناهندگان افغانستان"، در کابل بیان شد.

در نشست افتتاحیه. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۲:۱۷
Background image

         ولی الله جلال، معین مالی واداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، به تاریخ 3حوت سال روان، شهرکهای مهاجرین خلیل الله خلیلی والطفات را مورد برسی قرارداد.

 

معین مالی واداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان،ازشهرک های خلیل الله خلیلی والطفات دیدن نمود

         مطابق ماده، 31 فرمان 108 ریاست جمهوری ا.ا، وزارت امورمهاجرین،اداره انکشاف زون. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۸:۳۶
Background image

وزیر امور مهاجرین با سفیر سویس؛ بیجاشدگی ریشه مهاجرت است

نور الرحمن اخلاقی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در مقر این وزارت با آقای بندیکت ادوارد دی سرجات سفیر سویس برای افغانستان و پاکستان، دیدار نموده و در رابطه به مدیریت و رسیدگی به. . .

بازگشت به خبر