برخی از باشندگان شهرک مهاجرین ولایت غزنی مشکلات شان را با وزیر امور مهاجرین در میان گذاشتند

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۱
برخی از باشندگان شهرک مهاجرین ولایت غزنی مشکلات شان را با وزیر امور مهاجرین در میان گذاشتند

 

جمعی از باشندگان شهرک مهاجرین ولایت غزنی روز یکشنبه ۲۵ حوت سال روان در مقر وزارت، با سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان دیدار و مشکلات را با وی در میان گذاشتند.
وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان معلومات داد که بر اساس فرمان ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، هیئت مشترکی از وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان، وزارت شهرسازی و اراضی و نهادهای امنیتی و قضایی روند توزیع زمین در شهرک مهاجرین ولایت غزنی را تحت بررسی تخنیکی قرار داده و گزارش و نتایج بررسی های شان را به مقام ریاست جمهوری ارایه می نماید.
در شهرک مهاجرین ولایت غزنی طی سال های ۱۳۸۴و ۸۵ بیش از هفت هزار نمره زمین توزیع گردیده که بررسی های انجام شده نشان می دهد که این توزیع با مشکلات عدم شفافیت روبرو است.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۰:۲۴
Background image

درب ورودی جدید وزارت مهاجرین افتتاح شد

در ادامه‌ای بازسازی و نو سازی بخش های مختلف  وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان، دروازه‌ای ورودی جدید و دهلیز امنیتی این وزارت به تاریخ14 / 3 / 1399 با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۹:۵۴
Background image

شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه 13 شهر کابل از کارکرد های وزیر امور مهاجرین تقدیر کرد

جمعی از مسئولان و نمایندگان شورای اجتماعی مهاجرین و بیجاشدگان مقیم ناحیه ۱۳ شهر کابل با حضور در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان از تلاش ها و کارکردها و خدمت رسانی وزیر امور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۳:۵۴
Background image

خدمات اجتماعی و زیربنایی به عودت کنندگان و بیجاشدگان

بخش سیزدهم

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به منظور ادغام، استقرار پایدار، اسکان بهتر، حمایت از حقوق و فراهم ساختن سهولت ها و خدمات شهری به عودت کنندگان و بیجاشدگان داخلی برنامه های. . .

بازگشت به خبر