اداره هبیتات سازمان ملل برادامه‌ی همکاری هایش با وزارت امور مهاجرین تاکید کرد

anwari_morr
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۹:۵۰
78

نمایندگان سازمان اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد یا (UN_Habitat) ‌روز (چهارشنبه، 26 سنبله) به نمایندگی از این اداره مسند آقای اخلاقی را تبریک گفته، یکبار دیگر بر تلاش‌ها و همکاری با وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان تعهد سپرد.

نمایندگان این اداره در دیدار تعارفی که با سرپرست وزارت امور مهاجرین در مقر وزارت داشت، تاکید کرد که آماده‌ی هرگونه همکاری در راستای حقوق بیجاشدگان، مهاجران، پناهندگان و عودت کنندگان خواهد بود. علاوه براین، جزییات برنامه های هبیتات را که تحت عنوان " شورا" می‌باشد در محضر سرپرست وزارت ارایه کرد و خواهان فراهم سازی تسهیلات و همکاری در راستای تطبیق این پروگرام شد.

سرپرست وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان از همکاری های اداره سازمان اسکان بشر ملل متحد نیز قدردانی کرده و برای فراهم سازی تسهیلات و ادامه همکاری های وزارت تعهد سپرد.

آقای اخلاقی روز(دوشنبه 24 سنبله) به عنوان سرپرست و نامزد وزیر وزارت امورمهاجرین وعودت کنندگان معرفی شد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۲:۴۴
Background image

نزدیک به چهارهزار خانواده طی هفته روان درسرار کشور مساعدت شده است

در یک هفته گذشته (22 تا 27 سنبله) دستکم 3 هزار و 545 خانواده در 19 ولایت کشور مساعدت نقدی، خوراک و پوشاک دریافت کرده اند.

کمک‌ها شامل ( پول نقد، مواد خوراکه، بسته های بهداشتی، اسباب. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۹:۵۰
Background image

اخلاقی؛ استراتژی پنج سال آینده وزارت باید ابعاد اجتماعی، امنیتی و فرهنگی کشور را مورد بحث قرار دهد

نور رحمن اخلاقی نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در گفتمان که به منظور تدوین استراتژی پنج ساله وزارت برگزار شده بود، تاکید کرد که این سند باید ابعاد اجتماعی، امنیتی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۹:۵۰
Background image

رییس کمیشنری عالی سازمان ملل در امور پناهندگان با سرپرست وزارت امور مهاجرین دیدار تعارفی کرد

رییس کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR) روز (چهارشنبه، 26 سنبله) در دیدار تعارفی با آقای نور رحمن اخلاقی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان روی. . .

بازگشت به خبر