معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین با والی ولایت قندهار ملاقات نمود

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۰:۴
ملاقات با والى ولايت کندهار

داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به روز دوشنبه ۱۴ اسد سال روان با حیات الله حیات والی ولایت قندهار ملاقات نمود .

معین امور پناهندگان هدف سفر اش را به والی ولایت کندهارشریک نموده گفت : از وضعیت مهاجرین و برگشت کنندگان در نقطه صفری ولسوالی سپین بولدک، از خدمات ارایه شده و میکانیزم ثبت و راجستر عودت کننده گان ارزیابی گردید. وی افزود : که در نقطه صفری از روند عودت و برگشت کنندگان، ثبت و راجستریشن آنها و موضوعات دیگر مرتبط به مهاجرین نظارت بعمل آمد تا در آینده برای مهاجرین و عودت کنندگان سهولت های بیشتر مهیا گردد و به ریاست امور مهاجرین ولایت قندهار هدایت داده شد، تا زمینه بیشتر برای عودت کنندگان در مرز سپین بولدک مهیا گردد.

حیات الله حیات والی ولایت قندهار صحبت نموده افزود: که اداره ولایتی زمینه بهتر را مساعد نموده تا مهاجرین و عودت کنندگان در جامعه مدغم گردد وی علاوه نمود که در بخش حقوق اساسی عودت کنندگان، تعلیم ، صحت، سرپناه، کار واشتغالزایی و همچنان دسترسی به آب آشامیدنی، این اداره به همکاری موسسات، کمک و سهولت ها را به میان آورده است و در این بخش نیز کار جریان دارد . والی قندهار به معین امور پناهندگان اطمینان داده گفت: برای مهاجرین و عودت کنندگان زمینه سهولت های بیشتر، کاری مشترک و مسولیت ولایت و وزارت امور مهاجرین بوده و در این بخش از همکاری های خویش اطمینان داد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۱:۳۳
Background image

وزیر امور مهاجرین با والی هرات در رابطه به روند توزیع زمین صحبت کرد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان که به منظور بررسی وضعیت بیجاشدگان داخلی و برگشت کنندگان و نظارت از چگونگی رسیدگی به آنان به ولایت هرات سفر نموده است، صبح روز دوشنبه. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۱:۳۳
Background image

جلسه ای به منظور افتتاح روند توزیع زمین به عودت کنندگان در ولایت هرات برگزار شد

اين جلسه تحت ریاست سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان و با حضور معاون مالی و اداری ولایت هرات و مسئولین نهادهای ملی و بین المللی در شهر هرات برگزار شد.

دراین نشست که. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۱:۲۷
Background image

روند ثبت نام برگشت کنندگان در هرات به منظور دریافت زمین آغاز شد

پروسه ثبت نام برگشت کنندگان و بیجاشدگان مستحق زمین در ولایت هرات با حضور سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، معین وزارت شهرسازی و اراضی، معاون والی هرات، مسئولین عالی. . .

بازگشت به خبر