مسئولان سازمان بین المللی مهاجرت روی ادامه کار سیستم معلومات مهاجرین با وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان صحبت کرد

sadam_morr
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۴:۱۹
455

مسئولان بخش سیستم معلومات مهاجرین(دیتابس مهاجرین) دفتر سازمان بین المللی مهاجرت با حضور در مقر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان در رابطه به ادامه کار شان و اتصال ولایات بیشتر به این سیستم با سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان صحبت کردند.

آنان روز دوشنبه 27 عقرب سال روان از وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان خواست که در ادامه کار دیتابس مهاجرین و اتصال ولایات باقی مانده به این دیتابس همکاری نماید.

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در رابطه به این خواست سازمان بین المللی مهاجرت(IOM) بیان کرد که سیستم معلومات مهاجرت یک پروژه ناموفق آن سازمان بوده ولازم است تا روی چگونگی موفقیت این برنامه بازنگری صورت گیرد.

همچنان مسئولان دفتر IOM باید پلان جدیدی را جهت به موفقیت رساندن پروژه سیستم معلومات مهاجرت، به وزارت امور مهاجرین ارایه داده قناعت و اطمنان این وزارت را در رابطه موفقیت فعالیت های موجود سیستم معلومات مهاجرت اخذ نماید، پس از آن وزارت روی ادامه همکاری ها و اتصال ولایات باقی مانده در دیتابس مهاجرین صحبت خواهد کرد.

وی همچنان افزود که علاوه بر پروژه سیستم معلومات مهاجرین، سایر پروژه های روی دست آی او ام نیز از سرعت و موثریت کافی برخوردار نیست، وزارت امور مهاجرین دراین مورد با معاون دفتر مرکزی آی او ام در جنوا و معاون آسیایی بخش مهاجرت دولت امریکا نیز صحبت نموده و لازم است با جدیت در آن عرصه ها کار صورت گیرد.

جانب مقابل تعهد داد که پلانی را جهت موفقیت برنامه سیستم معلومات مهاجرت به وزارت امور مهاجرین ارایه خواهد داد.

 

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۲:۴۴
Background image

یک مسابقه فوتبال میان تیم برگشت کنندگان و تیم اتحاد سبزوار هرات برگزار شد

این بازی میان های برگشت کنندگان مقیم هرات و اتحادیه سبزوار به منظور ادغام فرهنگی و ذهنی برگشت کنندگان با جامعه میزبان در شهر هرات راه اندازی شد.

مسابقه متذکره روز شنبه 16 قوس سال روان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۹:۳۱
Background image

وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با سفیر جاپان روی بهبود وضعیت مهاجرین صحبت کرد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، با میتسو جی سوزوکا سفیر جاپان در کابل دیدار و روی بهبود وضعیت مهاجرین افغان در ایران و پاکستان و بازگشت متخصصان افغان از کشورهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۰:۳۵
Background image

از روز جهانی معلولیت دروزارت امورمهاجرین وعودت کننده گان تجلیل بعمل آمد

 

مسوولین ومنسوبین وزارت امورمهاجرین وعودت کننده گان ،سه شنبه 12قوس ،طی محفلی از سوم دسمبر روز جهانی معلولیت تجلیل بعمل آوردند.

 دراین محفل،ابتدا سید حسین عالمی بلخی وزیر امورمهاجرین. . .

بازگشت به خبر