وزیر امور مهاجرین بارییس موسسه UNHCR دیدار نمود

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۹:۵۴
وزیر امور مهاجرین بارییس موسسه UNHCR دیدار نمود

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با کرولاین ون بیرن رییس موسسه(UNHCR) روز سه شنبه، مورخ 24 ثور سال روان دیدار نموده و در مورد نشست سه جانبه، چهار جانبه و همچنان در باره بزرگداشت از چهلمین سال مهاجرت افغان ها در کشور پاکستان که به ابتکار کشور پاکستان برگزار می شود، صحبت و گفتگو نمود.

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در این دیدار ضمن وعده شرکت و تشریک مساعی در  برنامه های نامبرده  از رییس جدید این موسسه خواست تا در مورد برنامه های سال (2019، 2020) این موسسه در مورد مهاجرین وضاحت دهند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۴۴
Background image

زمان آغاز ثبت نام برگشت کنندگان برای دریافت زمین در وزارت امور مهاجرین مشخص شد

در نشست که میان مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و رئیس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد، روی چگونگی آغاز برنامه شورا بحث شده و زمان آغاز ثبت نام برگشت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۳۳
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین فرارسیدن عید سعید اضحی را به کارمندان این وزارت تبریک گفت

ر اولین روز کاری بعد از عید قربان، مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک دید و وادید عیدانه روز چهارشنبه 24 اسد سال روان فرارسیدن

جمعه ۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۴:۵۲
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین و اداره سازمان بین المللی مهاجرت روی برنامه های اشتغالزایی برای برگشت کنندگان صحبت کردند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و لورانس هارت رئیس سازمان بین المللی مهاجرت(IOM)، در یک نشست مشترک روی هماهنگی بیشتر دو اداره جهت تطبیق برنامه

بازگشت به خبر