مقامات وزارت امور مهاجرین و اداره سازمان بین المللی مهاجرت روی برنامه های اشتغالزایی برای برگشت کنندگان صحبت کردند

sadam_morr
جمعه ۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۴:۵۲
ملاقات وزير امور مهاجرين با رييس اى او ام
سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و لورانس هارت رئیس سازمان بین المللی مهاجرت(IOM)، در یک نشست مشترک روی هماهنگی بیشتر دو اداره جهت تطبیق برنامه رادا و چگونگی تطبیق این برنامه که به منظور اشتغالزایی برگشت کنندگان راه انداه شده است، بحث و تبادل نظر نمودند. این نشست روز سه شنبه 15 اسد سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان صورت گرفت و برخی از مسئولان تخنیکی هر دو اداره نیز در آن حضور داشتند. وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان ضمن تاکید به هماهنگی بیشتر و نظارت پذیری اداره سازمان بین المللی مهاجرت به وزارت امور مهاجرین، بیان کرد که برای موثریت بیشتر برنامه رادا و موفقیت روند ادغام برگشت کنندگان در جامعه، باید انتخاب پروژه های اشتغالزایی برگشت کنندگان با هماهنگی وزارت امور مهاجرین صورت گیرد زیر ما جداً طرفدار این هستیم که برنامه رادا با موفقیت و شفافیت بیشتر تطبیق گردد. وی همچنان در این نشست به آغاز زودهنگام برنامه شورا نیز تاکید نموده از سازمان بین المللی مهاجرت و اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد خواست که آنان نیز بخش های محول شده اش را با زودی تکمیل و برنامه شورا را آغاز نماید. رئیس IOM دراین نشست تعهد سپرد که موارد مهم تطبیق پروژه های رادا را برای موثریت بیشتر آن، با وزارت امور مهاجرین و کمیته رهبری این برنامه شریک خواهد ساخت.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۸:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین با معاون سفیر ترکیه ملاقات نمود

دراین ملاقات که روز پنجشنبه 24 اسد سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان صورت گرفت، روی چگونگی مدیریت مهاجرین افغان در ترکیه و تنظیم برگشت کنندگان بحث و تبادل نظر سد.

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۴۴
Background image

زمان آغاز ثبت نام برگشت کنندگان برای دریافت زمین در وزارت امور مهاجرین مشخص شد

در نشست که میان مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و رئیس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد، روی چگونگی آغاز برنامه شورا بحث شده و زمان آغاز ثبت نام برگشت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۳۳
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین فرارسیدن عید سعید اضحی را به کارمندان این وزارت تبریک گفت

ر اولین روز کاری بعد از عید قربان، مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک دید و وادید عیدانه روز چهارشنبه 24 اسد سال روان فرارسیدن

بازگشت به خبر