معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین با والی ولایت قندهار ملاقات نمود

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۰:۴
ملاقات با والى ولايت کندهار

داکتر عالمه معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به روز دوشنبه ۱۴ اسد سال روان با حیات الله حیات والی ولایت قندهار ملاقات نمود .

معین امور پناهندگان هدف سفر اش را به والی ولایت کندهارشریک نموده گفت : از وضعیت مهاجرین و برگشت کنندگان در نقطه صفری ولسوالی سپین بولدک، از خدمات ارایه شده و میکانیزم ثبت و راجستر عودت کننده گان ارزیابی گردید. وی افزود : که در نقطه صفری از روند عودت و برگشت کنندگان، ثبت و راجستریشن آنها و موضوعات دیگر مرتبط به مهاجرین نظارت بعمل آمد تا در آینده برای مهاجرین و عودت کنندگان سهولت های بیشتر مهیا گردد و به ریاست امور مهاجرین ولایت قندهار هدایت داده شد، تا زمینه بیشتر برای عودت کنندگان در مرز سپین بولدک مهیا گردد.

حیات الله حیات والی ولایت قندهار صحبت نموده افزود: که اداره ولایتی زمینه بهتر را مساعد نموده تا مهاجرین و عودت کنندگان در جامعه مدغم گردد وی علاوه نمود که در بخش حقوق اساسی عودت کنندگان، تعلیم ، صحت، سرپناه، کار واشتغالزایی و همچنان دسترسی به آب آشامیدنی، این اداره به همکاری موسسات، کمک و سهولت ها را به میان آورده است و در این بخش نیز کار جریان دارد . والی قندهار به معین امور پناهندگان اطمینان داده گفت: برای مهاجرین و عودت کنندگان زمینه سهولت های بیشتر، کاری مشترک و مسولیت ولایت و وزارت امور مهاجرین بوده و در این بخش از همکاری های خویش اطمینان داد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۸:۴۱
Background image

معین امور پناهندگان وزارت امور مهاجرین با معاون سفیر ترکیه ملاقات نمود

دراین ملاقات که روز پنجشنبه 24 اسد سال روان در مقر وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان صورت گرفت، روی چگونگی مدیریت مهاجرین افغان در ترکیه و تنظیم برگشت کنندگان بحث و تبادل نظر سد.

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۴۴
Background image

زمان آغاز ثبت نام برگشت کنندگان برای دریافت زمین در وزارت امور مهاجرین مشخص شد

در نشست که میان مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و رئیس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد، روی چگونگی آغاز برنامه شورا بحث شده و زمان آغاز ثبت نام برگشت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۳۳
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین فرارسیدن عید سعید اضحی را به کارمندان این وزارت تبریک گفت

ر اولین روز کاری بعد از عید قربان، مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک دید و وادید عیدانه روز چهارشنبه 24 اسد سال روان فرارسیدن

بازگشت به خبر