Latestنمایش همه

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۳:۲۹
Background image

وزیر امور مهاجرین: مهاجرین و بیجاشدگان به عنوان یک کتله انسانی، مستحق کمک اند؛ نه مسایل سیاسی

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان در ملاقاتش با کرستوفر نیامندی رئیس دفتر کمیته مهاجرت ناروی(ان آر سی) در کابل بیان نمود که موسسات باید بدون در نظرداشت مسایل سیاسی به. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۸ - ۹:۳۴
Background image

وزیر امور مهاجرین بر رعایت و عملی سازی طرزالعمل کمک رسانی موسسات تاکید نمود

 

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگا در دیدار با ایدوارد برادفورد هوگس رییس موسسه (DRC) در افغانستان بر رعایت و عملی سازی طرزالعمل کمک رسانی موسسات که جدیدن توسط این. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۵:۲۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت امور مهاجرین در رابطه به توزیع کمک های رمضانی

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان همواره کوشیده است تا با جذب کمک های بشری برای خانواده های مستحق بیجاشده و عودت کننده، به این قشر آسیب پذیر کشور ارایه خدمات نموده و به نیازمندی اولیه. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۳:۸
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار 500 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار به همکاری موسسه (WHH) برای (500) فامیل بیجا شدگان که در اثر جنگ و نا امنی بیجا شده بود و عودت کنندگان که از پاکستان برگشت نموده بود و در مرکز و نقاط امن. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۳:۵
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار 8 حلقه چاه عمیق را افتتاح نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار به همکاری موسسه(SVA) برای صدها فامیل بیجا شده و عودت کننده  ولسوالی سرخرود این ولایت (8) حلقه چاه عمیق را حفر نموده و بعد از تکمیل کار آن روز شنبه، مورخ. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۱:۴۲
Background image

پلان تطبیقی شهرک مهاجرین سعادت ولایت هرات توسط وزرای مهاجرین و شهرسازی امضا شد

بر اساس این پلان که روز چهارشنبه 28 حمل سال روان توسط وزیر امور مهاجرین و وزیر شهرسازی و اراضی به امضا رسید، به 10 هزار و 152 خانواده برگشت کننده در هرات سرپناه فراهم می گردد.

سیدحسین. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۵:۲۶
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه 69 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه به همکاری موسسه(HAPA) برای (69) فامیل بیجا شده که در اثر سیلاب ها بیجا و متضرر شده بود، در مرکز و نقاط امن این ولایت جابجا شده بود، بعد از بررسی و سروی روز. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۳۸
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه 476 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه به همکاری اداره مبارزه با حوادث و موسسه سوارکاه  برای (476) فامیل بیجا شده این ولایت که از بخش های مختلف این ولایت بیجا شده بود و در مرکز و نقاط امن این. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۳۶
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار 166 فامیل بیجا شده را مساعدت نقدی و غیر نقدی نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار به همکاری موسسات (IMC، IRC) برای (166) فامیل بیجا شده که از ولسوالی چپه دره ولایت کنر و ولسوالی پیچراگام، قریه سلیمان خیل و سایر نقاط این ولایت که  در. . .

Pagination