پیام تسلیت وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۷
2

پیام تسلیت جلالتمآب سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان به مناسبت درگذشت مرجع تقلید شیعیان افغانستان، آیت‌الله محقق کابلی.

بسم الله الرحمن الرحیم 
انالله‌ و اناالیه‌ راجعون‌
انا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا يسدها شيئ

رحلت عالِم ربانی و فقیه پارسا و پرهیزگار و مرجع بزرگ تقلید حضرت آیة‌الله العظمی قربان علی محقق کابلی اعلی‌الله مقامه ضایعه‌ ی بزرگ، برای حوزهای علمیه است.

سابقه‌ی مبارزاتی ایشان به پیش از انقلاب و در دوران انقلاب، جهاد و مقاومت ملت شریف افغانستان و خدمات انقلابی ، اجتماعی ، فرهنگی و حمایت های قابل توجه ایشان از مهاجرین خسته ازهجرت در تمام دوران مستمراً ادامه داشته است.

درگذشت این شخصیت انقلابی وعلمی را به تمام مسلمانان جهان، دولت و ملت شریف افغانستان مخصوصا خاندان گرامی و فرزندان مکرّم و دیگر بازماندگان و نیز به حضرات علمای اعلام حوزهای علمیه و بخصوص شاگردان ،مقلدان و دوستداران ایشان تسليت عرض می کنم و مغفرت و رحمت الهی و علو درجات این عزیز سفرکرده را از خداوند متعال مسألت می نمایم.

سيد حسين عالمي بلخي
وزير امور مهاجرين و عودت كنند گان

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۴۴
Background image

زمان آغاز ثبت نام برگشت کنندگان برای دریافت زمین در وزارت امور مهاجرین مشخص شد

در نشست که میان مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و رئیس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد، روی چگونگی آغاز برنامه شورا بحث شده و زمان آغاز ثبت نام برگشت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۳۳
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین فرارسیدن عید سعید اضحی را به کارمندان این وزارت تبریک گفت

ر اولین روز کاری بعد از عید قربان، مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک دید و وادید عیدانه روز چهارشنبه 24 اسد سال روان فرارسیدن

جمعه ۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۴:۵۲
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین و اداره سازمان بین المللی مهاجرت روی برنامه های اشتغالزایی برای برگشت کنندگان صحبت کردند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و لورانس هارت رئیس سازمان بین المللی مهاجرت(IOM)، در یک نشست مشترک روی هماهنگی بیشتر دو اداره جهت تطبیق برنامه

بازگشت به خبر