وزیر امور مهاجرین بر رعایت و عملی سازی طرزالعمل کمک رسانی موسسات تاکید نمود

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۸ - ۹:۳۴
1

 

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگا در دیدار با ایدوارد برادفورد هوگس رییس موسسه (DRC) در افغانستان بر رعایت و عملی سازی طرزالعمل کمک رسانی موسسات که جدیدن توسط این وزارت با هماهنگی موسسات تهیه شده است، تاکید نمود.

این دیدار که روز سه شنبه، مورخ 7 جوزا سال روان انجام شد، همچنان وزیر  امور مهاجرین بر هماهنگی بیشتر میان ریاست های امور مهاجرین در ولایات و موسسه نامبرده در چگونگی و نحوه توزیع کمک ها تاکید نموده و از موسسه DRC خواست که در توزیع کمک ها به مستحقین عادلانه برخورد کنند.

رییس موسسه DRC نیز چالش های که در فعالیت های مشترک وجود داشت با وزیر امور مهاجرین در میان گذاشته و وعده نمود که مطابق طرزالعمل تهیه شده فعالیت هایش را تنظیم می کنند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۲:۳۰
Background image

وزير امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفرش به پاکستان با نمایندگان مهاجرین مقیم آن کشور دیدار نمود

سید حسین عالمی بلخی وزیر محترم مهاجرین روز سه‌شنبه 28 جوزای سال روان در محل اقامت اش در شهر اسلام آباد، با نماینده های مهاجرین کویته، پیشاور، سایر مهاجرین دیدار و مشکلات آنان را استماع. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۲:۶
Background image

بیانیه سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در اجلاس کمیته رهبری سه جانبه منطقوی

جلالتماب شهریار خان افریدی وزیر دولت در امور مناطق سرحدی، جمهوری اسلامی پاکستان، آقای اندریکا راتوتی، رئیس بخش آسیا و اوقیانوسیه کمیشنری عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۲:۱
Background image

خدمات کنسولی اوراق بهادار مهاجرین افغان باید کاهش پیدا کند

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان جلسه ای مشترکی را پیرامون بررسی چگونگی کاهش خدمات کنسولی اوراق بهادار مهاجرین افغان در کشور ایران و وضعیت زندانیان مهاجر افغان در کشور ایران با حضور. . .

بازگشت به خبر