وزیر امور مهاجرین بر رعایت و عملی سازی طرزالعمل کمک رسانی موسسات تاکید نمود

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۸ - ۹:۳۴
1

 

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگا در دیدار با ایدوارد برادفورد هوگس رییس موسسه (DRC) در افغانستان بر رعایت و عملی سازی طرزالعمل کمک رسانی موسسات که جدیدن توسط این وزارت با هماهنگی موسسات تهیه شده است، تاکید نمود.

این دیدار که روز سه شنبه، مورخ 7 جوزا سال روان انجام شد، همچنان وزیر  امور مهاجرین بر هماهنگی بیشتر میان ریاست های امور مهاجرین در ولایات و موسسه نامبرده در چگونگی و نحوه توزیع کمک ها تاکید نموده و از موسسه DRC خواست که در توزیع کمک ها به مستحقین عادلانه برخورد کنند.

رییس موسسه DRC نیز چالش های که در فعالیت های مشترک وجود داشت با وزیر امور مهاجرین در میان گذاشته و وعده نمود که مطابق طرزالعمل تهیه شده فعالیت هایش را تنظیم می کنند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۴۴
Background image

زمان آغاز ثبت نام برگشت کنندگان برای دریافت زمین در وزارت امور مهاجرین مشخص شد

در نشست که میان مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و رئیس اداره اسکان بشری سازمان ملل متحد در افغانستان برگزار شد، روی چگونگی آغاز برنامه شورا بحث شده و زمان آغاز ثبت نام برگشت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۸:۳۳
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین فرارسیدن عید سعید اضحی را به کارمندان این وزارت تبریک گفت

ر اولین روز کاری بعد از عید قربان، مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در یک دید و وادید عیدانه روز چهارشنبه 24 اسد سال روان فرارسیدن

جمعه ۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۴:۵۲
Background image

مقامات وزارت امور مهاجرین و اداره سازمان بین المللی مهاجرت روی برنامه های اشتغالزایی برای برگشت کنندگان صحبت کردند

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و لورانس هارت رئیس سازمان بین المللی مهاجرت(IOM)، در یک نشست مشترک روی هماهنگی بیشتر دو اداره جهت تطبیق برنامه

بازگشت به خبر