وزیر امور مهاجرین بارییس موسسه UNHCR دیدار نمود

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۹:۵۴
وزیر امور مهاجرین بارییس موسسه UNHCR دیدار نمود

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان با کرولاین ون بیرن رییس موسسه(UNHCR) روز سه شنبه، مورخ 24 ثور سال روان دیدار نموده و در مورد نشست سه جانبه، چهار جانبه و همچنان در باره بزرگداشت از چهلمین سال مهاجرت افغان ها در کشور پاکستان که به ابتکار کشور پاکستان برگزار می شود، صحبت و گفتگو نمود.

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان در این دیدار ضمن وعده شرکت و تشریک مساعی در  برنامه های نامبرده  از رییس جدید این موسسه خواست تا در مورد برنامه های سال (2019، 2020) این موسسه در مورد مهاجرین وضاحت دهند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۵:۵
Background image

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان یک تفاهمنامه همکاری را به منظور ارایه خدمات روانی و اجتماعی به بیجاشده ها امضا نمود

این تفاهمنامه روز دوشنبه 31 سرطان سال روان توسط مهرخدا صبار وارسی کننده معینیت پالیسی و پلان وزارت امور مهاجرین و مسئول موسسه بین المللی روانی – اجتماعی در مقر وزارت به امضا رسید.

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۵:۴
Background image

یک تفاهمنامه همکاری به منظور توزیع مواد غذایی به بیش از 12 هزار نفر بیجاشده و عودت کننده به امضا رسید

تفاهمنامه همکاری میان در رابطه به تطبیق پروژه کمک های مواد غذایی به بیجاشدگان و عودت کنندگان میان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان و موسسه بازسازی دهات افغانستان به امضا رسید.

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۴:۵۹
Background image

مشکلات و چالش های برگشت کنندگان و جامعه میزبان ولایت نیمروز در وزارت امور مهاجرین به بررسی گرفته شد

در دیدار که گل احمدخان نورزاد وکیل منتخب ولایت نیمروز با مهرخدا صبار وارسی کننده معینیت پالیسی و پلان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان داشت، مشکلات و چالش های برگشت کنندگان، بیجاشدگان. . .

بازگشت به خبر