موسسه DRC همآهنگی وهمکاریهایش را در عرضه خدمات برای بی جاشده ها با وزارت امور مهاجرین افزایش می دهد

ali_hamta
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۹:۵۱
ملاقات با موسسه دی ار سی

در ملاقات که میان سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان و رئیس موسسه دی آر سی در مقراین وزارت صورت گرفت طرفین در رابطه به چگونگی عرضه مساعدتهای آن موسسه برای بی جاشده ها صحبت و تبادل نظر نمودند .

عالمی بلخی از مسوول آن نهاد خواست که عرضه خدمات برای بی جاشده ها را در مرکز و ولایات در همآهنگی بیشتر با مسوولین و کارمندان واحد های دومی آنوزارت انجام دهند، تا آنچه صورت میگرد از شفافیت بیشتر برخوردار بوده و نتایج آن ملموس و روشن باشد .

مسوول موسسه DRC وعده نمود که برای همآهنگی بیشتر در عرضه خدمات، اقدامات لازم را انجام میدهد.

 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۱۸
Background image

کار گاه آموزشی بهبود زندگی و مدیریت پایدار عودت کنندگان و بیجاشد ها، با نتیجه گیری از جانب وزیر امور مهاجرین بهپایان رسید.

این کار گاه به اشتراک مسوولین واحدهای مرکز وولایتی وزارت امور مهاجرین بهمنظور تبادل نظریات، اطلاعات، ارائه مشکلات و راه حل هاجهت مدیریت بهتر بی جاشده ها و عودت کنندگان که به تا ریخ 25. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۱:۴۲
Background image

پلان تطبیقی شهرک مهاجرین سعادت ولایت هرات توسط وزرای مهاجرین و شهرسازی امضا شد

بر اساس این پلان که روز چهارشنبه 28 حمل سال روان توسط وزیر امور مهاجرین و وزیر شهرسازی و اراضی به امضا رسید، به 10 هزار و 152 خانواده برگشت کننده در هرات سرپناه فراهم می گردد.

سیدحسین. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۵:۲۶
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه 69 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه به همکاری موسسه(HAPA) برای (69) فامیل بیجا شده که در اثر سیلاب ها بیجا و متضرر شده بود، در مرکز و نقاط امن این ولایت جابجا شده بود، بعد از بررسی و سروی روز. . .

بازگشت به خبر