مشکلات اداری و چالش‌های مدیرتی در آمریت امور مهاجرین ولایت بدخشان به بررسی گرفته شد

sadam_morr
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۹:۵۷
مهر خدا صبار

هيئت اعزامی وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان که به ریاست مهرخدا صبار سرپرست معینیت پالیسی وپلان به ولایت بدخشان سفر نموده است، مشکلات اداری و چالش‌های مدیریتی آمریت امور مهاجرین آن ولایت را به بررسی گرفتند.

جلسه بررسی مشکلات و چالش های آمریت امور مهاجرین روز چهارشنبه 12 سرطان سال روان در دفتر آمریت امور مهاجرین در شهر فیض آباد برگزار گردید.

آمر امور مهاجرین و عودت کنندگان بدخشان کم بودن موسسات در بدخشان، نا هماهنگی برخی آنان با آمریت امور مهاجرین، نبود ساختمان شخصی و کمبود بودجه در بخش توزیع کمک های بشری و اضافه کاری کارمندان را از مشکلات فراروی اداره اش عنوان کرده از مقامات وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان خواهان رسیدگی به آن شد.

سرپرست معینیت پالیسی وپلان وزارت امور مهاجرین ضمن بررسی مشکلات کمبود بودجه را از یک موضوع فراگیر در وزارت خوانده، کارمندان آمریت امور مهاجرین را به همدلی، همکاری مشترک داخلی، صداقت و تامین شفافیت فراخوانده بیان کرد که وزارت توانسته است امسال برای اولین برای در بخش کمک های بشری و استقرار مجدد بودجه داشته باشد.

وی افزود که کمیته ولایتی ادغام برگشت کنندگان در بدخشان ایجاد شده و وزارت امور مهاجرین تصمیم دارد که بیجاشدگان نیز در دیتابیس این کمیته شامل گردد و این موضوع چالش های مدیریتی اداره را کاهش می‌دهد.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۵:۲۸
Background image

جلسه کمیته اتباع در وزارت امور مهاجرین دایر شد

​​​​​​​جلسه کمیته اتباع، مهاجرین و مواد مخدر با اشتراک نمایندگان نهادهای دولتی( اداره امور ریاست جمهوری، وزارت خارجه، داخله

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۰:۵۵
Background image

معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان مشکلات کارمندان این وزارت را استماع نمود

 

انجینیر احمدولی حکمی معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان روز سه شنبه 25 سرطان سال روان طی یک نشست استماعیه، مشکلات برخی از کارمندان این وزارت را استماع و به راه حل آن. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۰:۵۲
Background image

قرعه کشی مهاجرین متقاضی حج در وزارت امور مهاجرین صورت گرفت

 

قرعه کشی مهاجرینی که در ایران و پاکستان زندگی می نمایند و جهت ادای فریضه حج ثبت نام کرده بودند، با حضور نمایندگان بخش های ذیربط در وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان صورت گرفت.

این. . .

بازگشت به خبر