مسئولان وزارت امور مهاجرین و حکومت محلی بدخشان روی وضعیت بیجاشدگان داخلی در آن ولایت گفتگو نمود

sadam_morr
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۸:۳۱
صبار

مهرخدا صبار سرپرست معینیت پالیسی و پلان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان در سفری که به منظور بررسی وضعیت بیجاشدگان ولایت بدخشان بدانجا سفر نموده است، با محمدذکریا سودا والی آن ولایت دیدار و روی وضعیت بیجاشدگان داخلی مقیم بدخشان بحث و تبادل نظر نمود.

این دیدار روز سه شنبه ۱۱ سرطان ۱۳۹۸ در مقر ولایت بدخشان صورت گرفت.

دراین دیدار که رئیس شورای ولایتی ولایت بدخشان نیز حضور داشت، دو طرف روی مشکلات و چالش‌های بیجاشدگان و برگشت کنندگان، افزایش برنامه‌های کمکی وزارت امور مهاجرین در سطح ولسوالی‌ها برای بیجاشدگان و چگونه‌گی همکاری حکومت محلی با این وزارت مفصلاً بحث و تبادل نظر نمودند.

سرپرست معینیت پالیسی وپلان وزارت امور مهاجرین معلومات داد که 4 میلیون و 500 هزار افغانی از بودجه وزرات امور مهاجرین برای حمایت رفع نیازمندی اولیه خانواده های بیجاشده در نظر گرفته شده است، به زودی از طریق مستوفیت بدخشان انتقال و به خانواده های بیجاشده داوطلب برگشت، توزیع خواهد شد.

همچنان سرپرست معینیت پالیسی وپلان وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان با ولسوال بهارک ولایت بدخشان نیز روی چگونگی مدیریت بیجاشدگان در آن ولسوالی گفتگو نموده بیان نمود وزارت امور مهاجرین در بحث رسیدگی ها به بیجاشدگان، به منظور توازن مدیریت، 70 فی‌صد برنامه هایش را روی بیجاشده ها و 30 فی‌صد برنامه‌های خویش را روی جامعه میزبان متمرکز می نماید.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۵:۲۸
Background image

جلسه کمیته اتباع در وزارت امور مهاجرین دایر شد

​​​​​​​جلسه کمیته اتباع، مهاجرین و مواد مخدر با اشتراک نمایندگان نهادهای دولتی( اداره امور ریاست جمهوری، وزارت خارجه، داخله

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۰:۵۵
Background image

معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین وعودت کنندگان مشکلات کارمندان این وزارت را استماع نمود

 

انجینیر احمدولی حکمی معین مالی و اداری وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان روز سه شنبه 25 سرطان سال روان طی یک نشست استماعیه، مشکلات برخی از کارمندان این وزارت را استماع و به راه حل آن. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۰:۵۲
Background image

قرعه کشی مهاجرین متقاضی حج در وزارت امور مهاجرین صورت گرفت

 

قرعه کشی مهاجرینی که در ایران و پاکستان زندگی می نمایند و جهت ادای فریضه حج ثبت نام کرده بودند، با حضور نمایندگان بخش های ذیربط در وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان صورت گرفت.

این. . .

بازگشت به خبر