ریاست امور مهاجرین ولایت کندهار 110 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ali_hamta
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۴۳
ریاست امور مهاجرین ولایت کندهار 110 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت کندهار به همکاری کمیته اضطرار این ولایت و موسسه(WFP) برای (110) فامیل بیجا شده ولسوالی های دامان و ډنډ  این ولایت که در  اثر سیلاب ها بیجا و متضر شده بود و در مرکز و نقاط امن این ولایت جابجا شده بود، بعد از بررسی و سروی روز یک شنبه، 18 حمل سال روان کمک های نقدی و غیر نقدی توزیع گردید.

این کمک ها شامل؛ پول نقد مبلغ ( 15000) افغانی برای (90) فامیل از طرف کمیته اضطرای  و برای (20) فامیل بیجا شده ازطرف موسسه(WFP) کمک های خوراکی باحضور داشت نمایندگان موسسات نامبرده توزیع گردید.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۱۸
Background image

کار گاه آموزشی بهبود زندگی و مدیریت پایدار عودت کنندگان و بیجاشد ها، با نتیجه گیری از جانب وزیر امور مهاجرین بهپایان رسید.

این کار گاه به اشتراک مسوولین واحدهای مرکز وولایتی وزارت امور مهاجرین بهمنظور تبادل نظریات، اطلاعات، ارائه مشکلات و راه حل هاجهت مدیریت بهتر بی جاشده ها و عودت کنندگان که به تا ریخ 25. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۱:۴۲
Background image

پلان تطبیقی شهرک مهاجرین سعادت ولایت هرات توسط وزرای مهاجرین و شهرسازی امضا شد

بر اساس این پلان که روز چهارشنبه 28 حمل سال روان توسط وزیر امور مهاجرین و وزیر شهرسازی و اراضی به امضا رسید، به 10 هزار و 152 خانواده برگشت کننده در هرات سرپناه فراهم می گردد.

سیدحسین. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۵:۲۶
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه 69 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه به همکاری موسسه(HAPA) برای (69) فامیل بیجا شده که در اثر سیلاب ها بیجا و متضرر شده بود، در مرکز و نقاط امن این ولایت جابجا شده بود، بعد از بررسی و سروی روز. . .

بازگشت به خبر