ریاست امور مهاجرین ولایت کندهار 110 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ali_hamta
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۴۳
ریاست امور مهاجرین ولایت کندهار 110 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت کندهار به همکاری کمیته اضطرار این ولایت و موسسه(WFP) برای (110) فامیل بیجا شده ولسوالی های دامان و ډنډ  این ولایت که در  اثر سیلاب ها بیجا و متضر شده بود و در مرکز و نقاط امن این ولایت جابجا شده بود، بعد از بررسی و سروی روز یک شنبه، 18 حمل سال روان کمک های نقدی و غیر نقدی توزیع گردید.

این کمک ها شامل؛ پول نقد مبلغ ( 15000) افغانی برای (90) فامیل از طرف کمیته اضطرای  و برای (20) فامیل بیجا شده ازطرف موسسه(WFP) کمک های خوراکی باحضور داشت نمایندگان موسسات نامبرده توزیع گردید.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۳:۱
Background image

نتیجه یک تحقیق میدانی در رابطه به آمار مهاجرت افغانها از سال 2012 تاکنون، با رسانه ها شریک ساخته شد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و لورانس هارت رئیس دفتر سازمان بین المللی مهاجرت در افغانستان، نتیجه یک تحقیق میدانی در رابطه به آمار و ارقام مهاجرین را طی یک نشست. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۵:۱۷
Background image

نماینده وزارت امور مهاجرین در یونان با مسئول دادستانی اطفال شهر آتن روی بهبود وضعیت مهاجرین افغان گفتگو نمود

فیض الرحمن خدام اتشه امور مهاجرین وعودت کنندگان مقیم یونان به تاریخ 24 جوزای سال روان با خانم نیکولاو، دادستان عمومی شهر آتن برای اطفال در دفتر کارش ملاقات و در مورد بهبود وضعیت مهاجرین. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۱:۷
Background image

روز جهانی پناهنده با حضور مقامات حکومت افغانستان در سفارت آمریکا تجلیل شد

از روز جهانی پناهنده در سفارت آمریکا با حضور دکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان، نجیب فهیم وزیر دولت در امر. . .

بازگشت به خبر