ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار 166 فامیل بیجا شده را مساعدت نقدی و غیر نقدی نمود

ali_hamta
شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۳۶
ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار 166 فامیل بیجا شده را مساعدت نقدی و غیر نقدی نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت ننگرهار به همکاری موسسات (IMC، IRC) برای (166) فامیل بیجا شده که از ولسوالی چپه دره ولایت کنر و ولسوالی پیچراگام، قریه سلیمان خیل و سایر نقاط این ولایت که  در اثر جنگ و نا امنی بیجا شده بود و در مرکز و نقاط امن این ولایت جابجا شده بود، بعد از بررسی و سروی روز پنجشنبه، مورخ 22 حمل سال روان برای (50) فامیل مبلغ(257) دالر امریکایی از طرف موسسه(IMC) و برای (50) فامیل چپه دره ولایت کنر مبلغ (19000) افغانی از طرف موسسه (IRC) و برای (66) فامیل ولسوالی پیچراگام و قریه سلیمان خیل یک باب خیمه  باحضور داشت نمایندگان موسسات  نامبرده توزیع گردید.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۹:۴
Background image

پالیسی جامع مهاجرت نهایی شد

وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان به همکاری نهادهای ملی و بین المللی پالیسی جامع مهاجرت را تهیه نموده که روز دوشنبه، مورخ 3 سرطان سال روان در جلسه تحت ریاست داکتر عبدالله عبدالله رییس. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۳:۱
Background image

نتیجه یک تحقیق میدانی در رابطه به آمار مهاجرت افغانها از سال 2012 تاکنون، با رسانه ها شریک ساخته شد

سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین وعودت کنندگان و لورانس هارت رئیس دفتر سازمان بین المللی مهاجرت در افغانستان، نتیجه یک تحقیق میدانی در رابطه به آمار و ارقام مهاجرین را طی یک نشست. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۵:۱۷
Background image

نماینده وزارت امور مهاجرین در یونان با مسئول دادستانی اطفال شهر آتن روی بهبود وضعیت مهاجرین افغان گفتگو نمود

فیض الرحمن خدام اتشه امور مهاجرین وعودت کنندگان مقیم یونان به تاریخ 24 جوزای سال روان با خانم نیکولاو، دادستان عمومی شهر آتن برای اطفال در دفتر کارش ملاقات و در مورد بهبود وضعیت مهاجرین. . .

بازگشت به خبر