آمریت امور مهاجرین ولایت پنجشیر 5 فامیل بیجا شده را مساعدت نقدی نمود

ali_hamta
شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۳۴
آمریت امور مهاجرین ولایت پنجشیر 5 فامیل بیجا شده را مساعدت نقدی نمود

آمریت امور مهاجرین ولایت پنجشیر به همکاری موسسه(CHA) برای (5) فامیل بیجا شده از ولایات (بدخشان، بغلان و تخار) که در اثر جنگ و نا امنی بیجا شده بود و در مرکز و نقاط امن ولایت جابجا شده بود ، روز چهار شنبه، مورخ 21 حمل سال روان برای هر فامیل مبلغ (24000) افغانی و برای یک فامیل تخار مبلغ (20000) باحضور داشت نماینده موسسه نامبرده توزیع گردید.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۱۸
Background image

کار گاه آموزشی بهبود زندگی و مدیریت پایدار عودت کنندگان و بیجاشد ها، با نتیجه گیری از جانب وزیر امور مهاجرین بهپایان رسید.

این کار گاه به اشتراک مسوولین واحدهای مرکز وولایتی وزارت امور مهاجرین بهمنظور تبادل نظریات، اطلاعات، ارائه مشکلات و راه حل هاجهت مدیریت بهتر بی جاشده ها و عودت کنندگان که به تا ریخ 25. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۱:۴۲
Background image

پلان تطبیقی شهرک مهاجرین سعادت ولایت هرات توسط وزرای مهاجرین و شهرسازی امضا شد

بر اساس این پلان که روز چهارشنبه 28 حمل سال روان توسط وزیر امور مهاجرین و وزیر شهرسازی و اراضی به امضا رسید، به 10 هزار و 152 خانواده برگشت کننده در هرات سرپناه فراهم می گردد.

سیدحسین. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۵:۲۶
Background image

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه 69 فامیل بیجا شده را مساعدت نمود

ریاست امور مهاجرین ولایت فراه به همکاری موسسه(HAPA) برای (69) فامیل بیجا شده که در اثر سیلاب ها بیجا و متضرر شده بود، در مرکز و نقاط امن این ولایت جابجا شده بود، بعد از بررسی و سروی روز. . .

بازگشت به خبر